за цените - много ли съм назад с материала или ?

  • 1 665
  • 18
Влетях в един голям магазин  преди няколко дни да си купувам околоочен крем. Казах цена до 40 лв., а фльорцата се облещи и каза: изключено, нищо не мога да ви предложа за толкова пари. Наистина ли нищо читаво не може да се купи за тази сума вече?
Виж целия пост
# 1
Факт е, че от седмица на сам се наблюдава небивало покачване на различните видове стоки в различния тип магазинна мрежа  Sad За околоочния крем до 40 лв. са си доста пара..., но вече нищо не може да ме учуди за съжаление  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 2
Сбъркала си магазина Laughing
Естествено, че за 40 лв можеш да си намериш такъв крем, че и не само такъв!
Виж:
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=15341&cat=3249&shop_id=57
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=15335&cat=3249&shop_id=57
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50200&cat=3249&shop_id=12

Също и Eucerin Hydro-Balance Simple Smile
Това на прима виста го намерих, има и още много...
Виж целия пост
# 3
кремовете на Виши,Рок..мисля че бяха към 30лв.
Ла рош позе,Авен...май и те са приблизително на тези цени  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
И на мен в аптеката ми казаха, че дистрибуторите на бяла козметика са вдигнали цените, но чак пък толкова  #Crazy нещо не ми се вярва, да не би фльорцата да е била станала с гъза нагоре него ден и да е гонела клиентите от магазина, има и такива случаи  newsm78
Виж целия пост
# 5
да не би фльорцата да е била станала с гъза нагоре него ден и да е гонела клиентите от магазина

Най-вероятно така е станало Laughing
Виж целия пост
# 6
за 40 лева можеш да си намериш нещо много свястно!да не забравяме че много от жените не дават повече от 5-10.
много ме е яд на такива изгьзени продавачки.направо може да ти развали настроението за цял ден #Cussing out
Виж целия пост
# 7
За тази сума може да се купи доста сносен крем!Май си случила на кисела продавачка! Grinning
Виж целия пост
# 8
И аз установих покачване на цените на бялата козметика.  #2gunfire
Виж целия пост
# 9
То да беше само на бялата...лакочистителя дето ползвам е по-скъп с 40 стотинки Confused Не че е толкова много де, но въпросът е принципен.
Виж целия пост
# 10
То да беше само на бялата... дето ползвам е по-скъп с 40 стотинки Confused Не че е толкова много де, но въпросът е принципен.

Как да не е много - 40 ст на това , 1 лев на друго и излизаш да пазаруваш със сто лева и се прибираш с нищо , а преди за тези пари си си купувал всичко ... примерно
Аз не мога да разбера , при положение , че няма покачване на заплатите , на какво основание се вдигат тези цени и кой точно очакват , че ще им пазарува .
Печалба се прави от количества продадени , не от надценка - ама тук нали не знаят какво е маркетинг !
Виж целия пост
# 11
"Уелкъм в Европейския съюз" му се вика на това Laughing
Виж целия пост
# 12
е, според мен няма място за паника, просто от описаната случка в магазина, дъха яко на неудоволетворена,  Sickвкиснала от скука женомразеща продавачка!!! Laughing
разбира се че за 40 лв. може да се направи чудесен избор Peace
Виж целия пост
# 13
Добре де а ти видя ли в какъв магазин влезе? Защото и на мен ми се случва да вляза в магазин където две продавачки си чешат задниците по цял ден от липса на работа а цените са като в центъра на Париж. За 40 лв можеш да си купиш много кремове не един. Моя крем за лице струва 28 лв за 100мл (фотодерм) а не мисля че е от евтините кремове. Всъщност и да се струва евтин на някого искам да го похваля че е много лек, прави кожата като бебешко дупе и изчиства пъпките. Препоръча ми го преди години една козметичка и съм й много благодарна.
Виж целия пост
# 14
Martisun, от къде си го взела? Звучи добре, а не съм я чувала марката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия