козметика Doliva ?

  • 8 695
  • 13
Здравейте,попадна ми брошурка на козметика Doliva ,която както разбрах използва зехтин като основа за кремовете си.Дали е добра ?
Виж целия пост
# 1
Аз имам крем за ръце и не съм много впечатлена...но като се замисля не съм намерила подходящ крем до сега - винаги са ми сухи отгоре зимата!
Виж целия пост
# 2
ползвала съм крема за лице...не е лош, но е за по-суха кожа. за зимата е добре. мирише на треви и билки, което аз лично харесвам
Виж целия пост
# 3
В момента използвам кремът им за около очен контур, но определено е твърде лек за мен.Не съм впечатлена и ми лепне нещо Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Имах шампоан, от който въобще не съм доволна. Много бързо ми се омазняваше косата, ...всъщност сякаш въобще не можеше да ми се измие, макар, че никога и не съм допускала да е "мръсна"...
Е, дано го обясних. Имала съм мостра на крем за лице, който добре ми понесе за тридневно използване. Thinking
Виж целия пост
# 5
    Преди ползвах крема им за лице, няколко опаковки съм употребила, на моята кожа действа прекрасно Peace Всичко е много индивидуално!
Виж целия пост
# 6
Аз също ползвам крема за лице.Харесва ми!мирише ми на коприва newsm78,а сам ползвала други кремове със зехтин и миришат точно на маслини.Странно!
Виж целия пост
# 7
След като родих и косата ми започна да пада безобразно ползвах балсама и шампоана и бях много доволна. По принцип не ми харесва, че са им по-малки шишенцата и все забравях да си взема нови. Шампоана и балсама според мен си е по-гот да са еднакви като количество.
Виж целия пост
# 8
Кремчето за лице е приятно,но незнам дали е подходящо за моята смесена кожа и за това го употребявам само след баня.Нямам никакви алергични реакций от Долива,но пък и незнам има ли някакъв ефект от него или е обикновен -универсален крем newsm78
Виж целия пост
# 9
Имам добри впечатления от крема за ръце специално, но за другите прудукти  newsm12
Виж целия пост
# 10
В момента използвам крема за лице и измиващия гел-доволна съм newsm10Кожата ми е нормална към суха,но както казват и останалите-всичко е индивидуално.
Виж целия пост
# 11
Много ми харесва балсамът за тяло - страхотен е! Ползвам и измиващия гел за лице - не е лош, но от гела за околоочния контур не съм доволна - и на мен ми лепне.
Виж целия пост
# 12
Аз съм използвала крем за лице (за суха кожа, не знам има ли друг) и гел за измиване. Не съм много впечатлена. Кремът хем беше прилично мазен, хем бързо попиваше и кожата ми ставаше суха през втората половина на деня. Гелът за измиване беше добър, не изсушаваше много.
Не казвам, че са лоши продуктите, на всеки действат различно, очевидно.
Виж целия пост
# 13
Имам добри впечатления от крема за ръце специално, но за другите прудукти  newsm12
много скъпо ми се видя това дребно тубичЕ, затова пак взех Ексципиал, но щом казваш, ще пробвам като свърши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия