По Нова ТВ за хапчетата за отслабване.

  • 2 327
  • 15
След малко по Нова ще има тема за хапчета за отслабване с неясен произход. Разследване  и коментари на специалисти.
Дано не са китайските....че колко мацки тука ги пием... #Crazy
Виж целия пост
# 1
И аз го гледам, но май изпуснах нещо  newsm78
Виж целия пост
# 2
точно те са;
правете си сами изводи.
Виж целия пост
# 3
Лора спомена китайските магазини.
Виж целия пост
# 4
Повече подробности по темата може ли да кажете.
И по кое предаване са говорили, ще го повтарят ли?
Виж целия пост
# 5
ей, форума пак стана известен!
Виж целия пост
# 6
За какво е било това предаване? Някой да пише. Китайските хапчета ли?
Виж целия пост
# 7
Да.. за китайските ставаше въпрос. Няма никаквъв контрол. Тази съкратената съставка (F.T.D. май така беше )въобще не са установили какво е.  Общо взето казаха че всеки сам си поема риска. Казаха също че в едни билкови БГ таблетки които се продават в аптечната мрежа не са установили наличие на разтителни съставки!!!
Виж целия пост
# 8
 Аз точно вчера си купих... Sad
Виж целия пост
# 9
http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=12881
 ето това е новината
Виж целия пост
# 10
Аууу, днес мъж ми купи още две опаковки, за двамата по една, която ни е трета по ред.

И точно вчера като гледахме анонса, той ме пита дали не става въпрос за тези капсули. Blush
Виж целия пост
# 11
 #Crazy
Виж целия пост
# 12
Момичета, много се разгорещи темата за хапчетата и много оплюхте хората, които решиха да ви кажат истината  за тези таблетки. Ако сте гладали щяхте да видите, че тестовете са правени във Факултета по фармация на МУ. Има само още една лаборатория, в която има апаратура да се тестват хапчета - тази на изпълнителната агенция по лекарствата. Това момиче, което написа, че преди да ги пие ги е тествала чрез нейна приятелка в ХЕИ - лъже. Там никога не е имало уреди за изследване на лекарства. Фирмата, написана в материала "Ту чан" е обявена за опасна и от Световната здравна организация. Тези снимки на опаковките в различни цветове са публикувани и в сайта на СЗО. А що се отнася до това, че омаловажавате констатацията на квалифициран и уважаван преподавател във Факултета по фармация - дали капсулите нямат и наркотично действие? Naughty
Виж целия пост
# 13
Какви ли не боклуци пием за тая пуста красота, пък то............. #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 14
Хубаво е преди да се жертваме за красотата да се поинтересуваме дали това няма да ни коства здравето Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия