Повръщане от Аптамил,или?

  • 1 052
  • 8
Моля ви за съвет,моята буболина/на 6м. и 20 дни/ беше на изцедена с помпичка кърма и от един месец е захранена с зеленчуково и плодово пюре и каши.Тъй като кърмата ми намаля,трябва да дохранвам с АМ.
1.Купих Аптамил 2/не знам ,дали не трябваше да почна с Аптамил1?/
2.Не иска да го пие,след като вече е похапнала 80гр.кърма.Реших,че изцяло ще и давам само АМ на хранене и ми се случи вече няколко пъти да повръща.Как мислите,защо?
3.Мирише много странно,така ли трябва да е или съм попаднала на"развалена пратка"
Ще съм ви благодарна да споделите и препоръчате ако трябва друго мляко,но знам,че Аптамил е най-близко до майчината кърма и би трябвало да и хареса!
 
Виж целия пост
# 1
Моят син е на млеката на Милупа от раждането и не повръща.Не мога да ти помогна много,само ще ти кажа,че наистина си мирише гадно Аптамила.
Виж целия пост
# 2
Не само Аптамила миреше така. Май всички АМ имат този вкус.  Sick
Незная защо твоето детенце го повръща, но сменихме доста АМ докато улучим вкуса  на моята госпожица. Тъй като още в началото бяхме на смесено хранене, в болницата започнахме с Нутрилон. В къщи първо купихме Аптамил - не го хареса, посре решихме, че може пък да е "свикнала" с Нутрилона - но се оказа, че и него не иска. Накрая започна да пие Фризолак  newsm78, въпреки че ние бяхме решили да й купуваме Аптамил (бабите и дядовците са фармацефти и старателно бяха проучили състава на АМ-а и бяха одобрили най-много него).
Виж целия пост
# 3
Миризмата си е нормална за АМ  Grinning
Правилно си купила двойката  Peace
Не би трябвало да повръща от Аптамила, може би и идва много яденето. Ако се случва редовно - смени го. Но изчакай да разбереш, може да е случайно.
Виж целия пост
# 4
Моят син много повръщаше от Аптамил  Sad и аз си мислех в началото , че не е от него ... но не бях права . Отделно , че направи и алергия и се обрина жестоко ...
Изобщо , много проблеми имах с Аптамил .
Виж целия пост
# 5
Йоанна беше на Милмил около 2 месеца, но четох, че много се качвало от него. Смених с Аптамил и нямам проблеми. Единственото, което не й хареса беше че Аптамил не е толкова сладък и се цупеше на "диетичното" мляко. Въпреки това, обаче, си качи 1,100 кг. за месец и сега на 3м. и 21 дни сме 8100 и 67 см. smile3535.
Виж целия пост
# 6
Йоанна беше на Милмил около 2 месеца, но четох, че много се качвало от него.

Къде го прочете? Защото изобщо не е вярно  Wink
Виж целия пост
# 7
и сега на 3м. и 21 дни сме 8100 и 67 см. smile3535.

А ние на 6м.и 20 дни сме 6600 и 67 см!!!
 Дано от АМ да наддадем повече.
Виж целия пост
# 8
Моя син го дохранвам с ХИП 1, но съм купувала и Аптамил 1. В началото като го давах се случваше да повръща, но аз си мисля, че това е от преяждане  Simple Smile Но с Хип никога не съм имала такъв проблем.

Йоанна беше на Милмил около 2 месеца, но четох, че много се качвало от него.

Къде го прочете? Защото изобщо не е вярно  Wink
И аз го четох това наскоро тука във форума  newsm78   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия