Ден без компютри

  • 1 271
  • 24
Попадна ми това и реших да го споделя с вас,е ще успеем ли без компютри за един ден...........

http://www.shutdownday.org/
Виж целия пост
# 1
А, то било събота. Ако се постарая, може и да успея. Rolling Eyes Но съм по-склонна да кажа "не". Laughing
Виж целия пост
# 2
цял ден работя на компютъра и като се прибера в къщи даже не искам да го погледна. Така че ДА аз мога да издържа без компютър не един, а два дни.
Виж целия пост
# 3
           Мога, и ще го направя - инициативата е гот. Гласувах с 'I can'.

           P.S. Чакам следващия Ден без мобилни Peace.
Виж целия пост
# 4
I can Peace
Виж целия пост
# 5
Изкарах 3 дена без компютър, ако взема присърце идеите - за малко мога и без комп, и без мобилен..... и без много други неща, ама за малко!
Виж целия пост
# 6
То и аз съм "изкарвала" 7 дена, като бях в болница.Накрая за малко да ме хване първо абстиненция, второ да получа инфаркт като видях колко спам има в моя форум, задето не съм стояла  да прочиствам глупостите им.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Попадна ми това и реших да го споделя с вас,е ще успеем ли без компютри за един ден...........

изкарвам само на почивка, иначе вкъщи - не мога  ooooh!
Виж целия пост
# 8
абсурд- не мога!
Виж целия пост
# 9
Принудително съм изкаравала и доста повече. Доброволно - защо пък не?! Wink
Виж целия пост
# 10
Принудително съм изкаравала и доста повече. Доброволно - защо пък не?! Wink

Принудително и аз-по 2-3 седмици се е случвало Rolling Eyes
Доброволно-не мога-нямам грам воля Embarassed
Виж целия пост
# 11
Принудиетелно съм изкарвала около два месеца без комп, но доброволно не бих могла. Има ли комп в помещението където съм е изключено да остане неупотребен.
Виж целия пост
# 12
цял ден работя на компютъра и като се прибера в къщи даже не искам да го погледна.

цял ден работя на компютъра и като се прибера в къщи даже искам да го погледна.  Whistling
Виж целия пост
# 13
             Напомням на всички, които искат да се включат утре.
Виж целия пост
# 14
Мога и съм издържала без компютър повече от 1 ден. И даже не ми е липсвал. Sunglasses
За съжаление, обаче, утре съм на работа и няма как да спазя това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия