Срамувате ли се от общи бани съблекални сауни ?

  • 25 281
  • 153
Много често във фитнес салоните,СПА комплексчетата,сауните се налага  да използваме общи бани сауни съблекални и въобще доста време да стоим голи пред други хора пък били те и от собствения ни пол. На мен ми е много притеснително и неудобно от тези моменти.
Именно затова ги избагвах но сега искам да стопя доста килограми и да вляза в форма за лятото. Така или иначе сега ходя доста на фитнес и сауна но ми е много неприятно и неудобно от това събличане и незнам как да го преодолея? Вие как сте неприятно ли ви е или въобще не ви пука?   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не се срамувам, просто ми е  неприятно и дискомфортно...
Виж целия пост
# 2
Не, не се срамувам, въпреки че съм с доста килца над нормата.
Повечето от жените, които съм виждала в баните и сауните, също не са с перфектни тела. И не е нужно. Peace
Виж целия пост
# 3
На мен също ми е много неприятно и поради тази причина когато съм гола до кръста се обръщам кък стената,а за долната част на тялото сядам и така се обличам или събличам.
Виж целия пост
# 4
Цъ, а като гледам и хората около мен във фитнеса не се срамуват.
Виж целия пост
# 5
Въобще не ми пука. Беше време, когато се срамувах, но започнах да ходя на фитнес и сауна със зълва ми, а тя е нудистка. И покрай нея съвсем претръпнах и сега ми е безразлично.
Срамът от голото тяло е изкусвено наложен.
Виж целия пост
# 6
Никога не съм се притеснявала-дори и като ученичка ,когато влизаха момчетата в женската съблекалня не си спомням да съм пищяла истерично newsm78
Не виждам от какво да се срамувам,все пак на плаж по бански се вижда дори повече Laughing
Виж целия пост
# 7
не ме е срам
Виж целия пост
# 8
Не се чувствам много комфортно на такива места, а общите бани, са ми направо отврат.
Най-странното е че на плажа се събличам без проблем  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Зависи доколко ще се събличам,но да,не ми е особено комфортно.А общите бани не ги обичам. Sick
Виж целия пост
# 10
Не се срамувам.
Виж целия пост
# 11
Ако съм сам,не се срамувам.
Ако влезе някой,излизам.
Така,че защо да се срамувам?
Пък ако имаш хубаво тяло,защо да се срамуваш?
Виж целия пост
# 12
Да се срамувам - определено не, но не скачам от радост, леко неприятно ми е...
Виж целия пост
# 13
Не не ми прави впечатление ама въобще
Виж целия пост
# 14
Гадно ми е и затова и не ходя на такива места.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия