Тегло при момиченцата от 2003 година

  • 1 795
  • 47
Момичета пускам тази анкета за да видя как горе долу е положението при другите деца. Аз съм в шок. Моята е от юли 2003 и тежи 13,5 килограма. Около 98 см. е.
Моля ви пишете.
Виж целия пост
# 1
Не разбирам защо си в шок? Слаба ли ти се вижда или пълна? Аз съм със син, затова не съм гласувала, но той е горе-долу колкото дъщеря ти. Като гледам момиченцата от неговите приятелчета (същия набор) дъщеря ти си е напълно в нормите...
Виж целия пост
# 2
P.S Нямам нищо против и майки на момченца да отговарят, самоче знам, че момченцата са по- якички.
Виж целия пост
# 3
Не разбирам защо си в шок? Слаба ли ти се вижда или пълна? Аз съм със син, затова не съм гласувала, но той е горе-долу колкото дъщеря ти. Като гледам момиченцата от неговите приятелчета (същия набор) дъщеря ти си е напълно в нормите...

Слаба ми се вижда. На моите приятелки децата им на годинка са вече 13 кила, а Оли лятото става на 4...Краката и са точно като пирони и ребрата и се виждат.

Благодаря ти, че ми писа.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми е 17кг, но тя е родена през януари.
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми е 17кг, но тя е родена през януари.

Ето за това ставаше въпрос! То това е и нормалното. Няма значение кога е родена, Оли за 6 месеца едва ли ще качи 4 килограма. Знаех си, че нещо не е наред...  Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 6
аз съм с твоята окт.2003.16кг и 103см; беше слаба 13кг до миналата пролет като при тебе, но я оправихме тука съвместно! пила е продължително едни витамини, мъжът ми ги донесе(трябва да са европейско производство) и мина на ядене с театър, наистина ве4е си търси (рядко разбира се) храна! оба4е едни бг  неща й правя- пала4инки, мекици, макарони, бг кускус с сирене масло и захар! по4на да яде сладко, до сега не кусваше! сега пък ме е страх да не стане  другата крайност!но дядо й има олимпийско търпение и един котарак си е осиновила тя и така голям театър са!а резултата с витамините беше за 4 м 2 кг и малко!
Виж целия пост
# 7
Понеже и предположих, че ще се шашнеш  Wink...
Всяко дете си върви индивидуално, за 98см - 13,5кг са добре, още повече, ако предположим и че момиченцата са по фини.
Синът ми е 98-99см и е 14,5кг, в никой случай не е слаб.
От приятелчетата му в момента се сещам за две момиченца, едното дръпна последните мсеци на ръст и е към 1 и 2-3см и тежи колкото синът ми юли 2003), другото също е 98см и е към 13-14кг (октомври 2003)
Зависи колко високи са родителите, от много неща зависи. Синът ми го смятат за едър в сравнение с някои деца, но в сравнение с други си е направо дребосък. Но като аз се сравня с родителите им и аз съм "дребосъчка" редом до тях  Laughing
Добре ли се храни детето? Добре ли се чувства? Добре ли са му изследванията? Ако тези неща са наред, няма какво да се тревожиш.
Виж целия пост
# 8
Моята октомврийка е 14кг. Не смятам, че е слаба, много добре си е... но не знам колко см е... не е от най-високите, но и не е ниска определено. Похапва добре и ака добре  Joy hahaha
Виж целия пост
# 9
И аз давам такива неща- и витамини и мекици и кво ли не. Проблема не е че не яде, напротив хапва и то понякога дори повече и от нас. Одеве излапа една чиния със варени спагети със сумати масло. Яде масло с лъжичката! Обаче все си седи такова. В талията и стават дрехи, които са за една годишно дете. Всички ми викат че е слаба, а аз все си казвам, че уж щом яде значи проблем няма, но ето вече и една годишните ни минават...
Ще кача снимка след малко да ви я покажа.
Виж целия пост
# 10
Ивана е септември 2003 г. и в момента е 13.5 кг и 98 см - точно колкото твоята дъщеря. и според мен изглежда много добре, в никакъв случай не е кльощава. Яде си напълно нормално за възрастта й. Преди 3 седмици, когато бяхме в болница заради обезводняване беше 12 кг с дрехите. Но за 20-тина дни си навакса.
Виж целия пост
# 11
Едва ли ще те успокоя, аз повече се притеснявах до скоро че ще стане дебеланка.
При последното мерене е 104см и 16-17кг, но тя си върви по едричка. До годинката си вървеше колкото месеци- толкова килограми, хапваше си с апетит. Сега почна да си подбира яденето и само се източва на височина, а не качва и грам вече една година. Оставила съм я без да я гоня да яде, макар че често ме хваща яд като направя нещо за нея и тя ми заяви "не го обичам" въпреки че не го е и опитала.
Децата са индивидуални, днес може да е така, след две-три години не се знае какъв апетит ще има и какви килограми ще стане.
Виж целия пост
# 12
Ако много се притесняваш, че не наддава, помоли ЛЛ да и пусне изследвания кръв, урина да се види всичко ли е в норма. Важното е да е здравичка.
Има хора които трудно наддават, аз им викам "право черво"  Embarassed, ядат, ядат ... и после в тоалетната... Мъжът ми е така, бил е кльощаво дете...

А за това, че дечица на годинка са по 13кг. Синът ми беше едро бебе, на 9-10месеца беше 10кг, педиатърката ми беше казала да го подложа на диета  Crazy А след това нещата се нормализираха, всичко е много индивидуално...
Виж целия пост
# 13
Ето и една снимка

http://www.sitecenter.dk/oliviahald/billederafolivia/view.nhtml? … via&UID=10474
Виж целия пост
# 14
  След като видях снимката не разбирам какво те притеснява. Детето изглежда идеално. За статистиката - моето януарче е 14 кг., при ръст 103.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия