Моля спешно за съвет

  • 16 548
  • 10
 Ситуацията :
 Забил му се е пирон в крака, в смисъл пробил е обувката и чак в крака.
 Зная,че трябва да се бие инджекция против тетанус, но се инати като магаре ( за половинката става въпрос). Моля, ако някой знае какъв компрес се слага за подобно нещо да каже, защото кракът взе да отича Confused
 Да отбележа, че пирона го няма естествено Tired
Виж целия пост
# 1
Имате ли "Йодасепт" вкъщи - силен е и ще помогне. Но все пак трябва да отидете на лекар, още повече щом кракът отича... направо вървете в Бърза помощ преди да е станало късно.
Виж целия пост
# 2
Това е онова оранжевото, нали? Ако е то, нямам. Звъняхме на личния лекар каза студени компреси, но ми се струва нелепо Sad
Виж целия пост
# 3
миналата седмица се случи същото в къщи - проби си пантофа на ръждив пирон - веднага тетанус, въобще не отлагайте, защото се забавихме- не можеше да кара 3 дни колата, дори след инжекцията му остана подуто - йодасепт е крем, ако нямаш - йод, но тетанус непременно, но си я купи от аптеката, защото нямат по кабинетите лекарите за наше учудване.
Виж целия пост
# 4
Непременно идете на лекар.Може да не е толкова безобидно ,колкото изглежда.А щом крака е почнал да отича,може и антибиотик да се наложи , но това само доктор може да го реши,така че не отлагайте.
Виж целия пост
# 5
Не се колебайте-час по- скоро на лекар!
Опасно е да отлагате повече!
Виж целия пост
# 6
Отивайте на лекар, изобщо не отлагайте повече!!!! Задължително трябва да се бие инджекция против тетанус!!! С тези неща шега не бива!!!
Виж целия пост
# 7
само да кажа, че струва около 0,40 лв., така че не отлагайте Peace
Виж целия пост
# 8
И аз съм си забивала пирон в крака, но ми биха инжекция, не се инатях. По-добре да се бие.
Виж целия пост
# 9
Непременно тетанус - не е шега работа, още повече, че кракът вече е отекъл.
Ама какво им се чудя, моят го гоним из целия апартамент за една инжекция...мъже Crossing Arms!
Виж целия пост
# 10
Благодаря момичета  bouquet
 Цяла вечер компреси с лед и днес на болницата за инжекция. Пустия му инат, трябваше да му отече до степен, че да няма как да стъпва за да се съгласи да отиде на лекар ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия