Парфюмирате ли косата си?

  • 4 049
  • 115
Една темичка по долу ме накара да се zамисля хубаво ли е парфюмът да се пръска директно върху косата?  Thinking Вреди ли, не вреди ли...? Вие лично правите ли го?
Аz откак се помня полzвам парфюмите предимно zа косата си, обичам трайно да ми мирише на хубаво (особено, ако се случи да я раzмятам нейде  Crazy). За тялото си има какви ли не деzодоранти, рол_ они и пр. от тоя род.


Цитат на: mam4e_mia
Шанел имат спрей за коса с аромата на Коко....... не съдържа спирт и разни други съставкикато при парфюмите, които увреждат структората на косъма...
Виж целия пост
# 1
ми да.
Ама аз бързо взимам решения за 0-ла номер.  Whistling
Виж целия пост
# 2
да
Виж целия пост
# 3
Не спирта вреди на косата
Виж целия пост
# 4
да, не мисля, че вредата е чак толкова страшна, нали не се мия със спирт Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Да, въпреки,че не е особено полезно, ама карай  Crazy
Виж целия пост
# 6
Не NaughtyВредно е за косата
Виж целия пост
# 7
Не,ухае достатъчно добре от шампоаните и балсамите,които ползвам.
Виж целия пост
# 8
Не съм слагала парфюм на косата си! Достатъчни са й пяната и лака...
Виж целия пост
# 9
Не  Naughty
Виж целия пост
# 10
Не винаги, но се случва. Чак пък да увреди косъма, пресилено ми се струва.
Виж целия пост
# 11
Аз също обичам да парфюмирам косата си. Дали е вредно не знам, но ми харесва от време на време да усещам аромата  на парфюма.
Виж целия пост
# 12
Да парфюмирам я макар, въпреки вредата!
Виж целия пост
# 13
да, не мисля, че вредата е чак толкова страшна, нали не се мия със спирт Simple Smile
Да, всеки има прво на мнение и поведение -от спирта косата побелява по- бързо, изсушва се, цъфти...ако това не ми беше проблем сигурно щях и аз да се пръскам newsm78
Виж целия пост
# 14

Дори и да не е полезно,добре е косата да ти мирише приятно,не вярвам вредата да е толкова сериозна върху косата! Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия