четка за лице

  • 4 793
  • 12
да ви питам ползвате ли такова чудо,колко често,какви  и други подробности Embarassed


пс:съжалявам ако е имало такава тема,ама нещо не се разбрахме с търсачката  bouquet
Виж целия пост
# 1
Четка за нанасяне на пудра или четка за пилинг.

И двете имам, и двете ползвам
Виж целия пост
# 2
Аз имам. От oriflame май беше.  Използвам я редовно, с гел пяната. Тя се води ексфолираща. Много съм доволна от нея.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз имам. От oriflame май беше.  Използвам я редовно, с гел пяната. Тя се води ексфолираща. Много съм доволна от нея.  Peace
А дали я има още в каталозите?  ooooh! Или на някоя друга фирма?
Виж целия пост
# 4
аз също ползвам такава
Виж целия пост
# 5
Да, има я все още.  Около 5 лв е, ама сега май е намалена. Peace
Виж целия пост
# 6
А само Орифлейм ли предлагат такава четка? В козметичните магазини няма ли?
Виж целия пост
# 7
Да, има я все още.  Около 5 лв е, ама сега май е намалена. Peace
Не ми стана много ясно - в каталога на Орифлейм ли я има намалена? Или другаде - на Ейвън или някоя друга фирма. Много искам да сменя моята, че е на сто години вече, ама май по магазини не съм мяркала такива четки.
Ако пък някой е виждал някъде в Габрово такава, ще му бъда много благодарна, ако сподели къде
Виж целия пост
# 8
Аз имам четка за лице - прилича малко на четка за нокти Mr. Green с нея си разпенвам муса за лице иначе имам и коралова гъбка за лице и всъщност от нея като,че ли съм по-доволна Thinking
Виж целия пост
# 9
Аз също имам такава четка. Мисля, че е на Солинген или Титания...Поне от магазина на Солинген на Пиротска съм я купувала. Имаше различни видове - с по-мек косъм, с по-твърд и т.н. От скоро обаче имам уредче за почистване на лицето, което има такава четка като приставка и онази не я ползвам вече. Козметичката ми каза, че се ползва най-много два пъти месечно, но ако е от тези с мекия косъм може с пяна за лице и по-често.
Виж целия пост
# 10
http://donna.bg/product.php?id=1544     http://donna.bg/product.php?id=1543.Можеш да си ги поръчаш и по интернет. Peace
Виж целия пост
# 11
Четка за нанасяне на пудра или четка за пилинг.

И двете имам, и двете ползвам
Леле какъв съм заплес.Става вапрос за четка за пилинг.
 ooooh!
А иначе питах от любопитство,защото никоя  от моите приятелки не ползва и исках да видя дали съм единствена hahaha

много благодаря за отговорите  bouquet
ПС:red_devil дай повече инфо за това уредче Hug
Виж целия пост
# 12
В козметичните магазини няма ли?

Има,но се срещат рядко.По-лесно ще откриеш в аптека (моята точно от аптека съм купувала).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия