Зора Турс

  • 14 269
  • 15
Някой ползвал ли е услугите на тази фирма за екскурзия до Гърция?  Rolling Eyes Моля, споделете мнението си, или ми препоръчаите друга агенция за пътуване за 3 дни (някоя събота и неделя) до Гърция.
Виж целия пост
# 1
http://www.edentravel-bg.com/

http://www.tansutravel.com/

Пробвай при тях. Peace

Виж целия пост
# 2
Дано не се приема като реклама- аз съм пътувала до Тасос с Рейна тур:  http://www.reina-tour.com/, агенцията е малка с невероятен персонален подход! Собственичката пътува с нас, беше като майка на всички, впечатлих се, защото преди това не ми се беше случвало - обикновено пътуваме с по-големи агенции, които само ти връчват ваучера, или пък си организираме сами почивката без агенция. Иначе сме ходили и преди, и сега пак ще ходим на халкидики с Турист сервиз. Според мен зависи и точно къде в Гърция искате да отидете и какво в агенцията искаш да ти препоръчаме - цени, оферти, подход към клиента?
Виж целия пост
# 3
Marssy, аз ще пътувам до Гърция тази седмица - Петък, събота и неделя.
Щом се върна ще споделя впечатления.
Фирмата е Благоевградска - собственичката е Зорка Пулева - много приятна жена...
Отдавна в бранша... четох добри отзиви, но като се върнем ще кажа подробности.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите!
 Illit Мислим да отидем да по-близките части на Гърция. Гледах оферта "София-Солун-Катерини Паралия-Метеора-София", или до о. Тасос , не сме решили точно. За цената не търся евтиното, за да няма неприятни изненади... Мерси за линка към „Рейна-Тур", условията им ми харесват. Peace

little stranger Ще съм ти страшно задължена , ако разкажеш как сте изкарали! Приятно пътуване и много полужителни емоции! Laughing
Виж целия пост
# 5
До Гърция през октомври пътувах с Бохемия http://www.bohemia.bg/  Peace
Точно до Солун и Метеора, доволна съм много от организацията и най-вече от екскурзовода Wink
Виж целия пост
# 6
Аз само веднъж съм пътувала с Бохемия и няма да повторя никога повече ! Изпратиха до Истанбул един безумно стар автобус и благодарение на това пътуването беше ужасно. Добре че оттам нататък нямахме ангажименти с фирмата до връщането, та не успяха да ни съсипят цялата почивка.
Виж целия пост
# 7
Аз вече се записах в "Зора Турс" Rolling Eyes. За повечето агенции има и полужителни и отрицателни мнения. Май зависи от късмета, затова се записах на първата оферта която бях харесала, (дано там да ни е късмета).  Сега чакам little stranger  да сподели как са пътували.

Благодаря на всички за съветите!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Супер - наистина всичко е до късмет, май! Провери все пак какъв е автобуса - доста време ще прекарате в него! И да разкажеш и ти като се върнеш - аз не съм била до Метеора и ще ми бъде интересно!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Ще разкажа задължително!  Peace Ще пътуваме от 28.04 до 1.05! Има да си почакам до тогава....... Wink
Виж целия пост
# 10
Здравейте, снощи късно се прибрахме от Кавала Simple Smile
много хубаво си изкарахме...
да започна отначало - пътуването бе с автобус... - автобуса беше много добре - не сме имали никакви оплаквания. климатика работеше, когато бе нужно. Времето в Гърция - улучихме 6-ца слънце, слънце и топлина... Спирахме на час и половина за почивка. Хотела на Халкидики  много много ми хареса. вярно, че сега цените бяха с пъти по ниски от лятото - но все пак си е супер - спокойно, приятно... само дето за басейн не ставаше.
Ами това е накратко... Ние пътувахме 5 човека (едно дете 13 годишно) и останахме много доволни.
Мисля че няма да сбъркаш с фирмата.

ПП Единствените ти проблеми биха дошли, ако има "кофти" хора в групата... за наш късмет ние нямахме.

Пиши как е мимало пътуването
Дано  да си изкарате прекрасно и да можете и да се окъпете в морето!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Много благодаря за отговора! Laughing Радвам се че сте останали доволни!
Ние ще пътуваме само с лични карти, дали ще имаме проблеми? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Мисля че няма да имаш проблем с лична карта! Преди 3 дни мои познати заминаха за Солун и бяха само с лични карти - всичко е било ОК.
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви за отговорите!
 Illit Мислим да отидем да по-близките части на Гърция. Гледах оферта "София-Солун-Катерини Паралия-Метеора-София", или до о. Тасос , не сме решили точно. За цената не търся евтиното, за да няма неприятни изненади... Мерси за линка към „Рейна-Тур", условията им ми харесват. Peace

little stranger Ще съм ти страшно задължена , ако разкажеш как сте изкарали! Приятно пътуване и много полужителни емоции! Laughing
Marsssy,
и ние сме се спряли на тази оферта "София-Солун-Катерини Паралия-Метеора-София" - със "Зора турс", но за периода от 24.05.07 до 27.05.07 г.  Simple Smile
Моля те, сподели ако обичаш как си направи заявка за екскурзията! Аз се обадих в "Зоратур" и една жена ми каза, че можем да внесем капаро по тяхна сметка в банка например 100 лв.; останалото от стойността на цената  за екскурзията можело да внесем като дойдем в София - при тръгването на автобуса - в деня на екскурзията.  ShockedНа мен това ми се стори малко странно. Ти какво ще кажеш? Hug
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за отговорите!
 Illit Мислим да отидем да по-близките части на Гърция. Гледах оферта "София-Солун-Катерини Паралия-Метеора-София", или до о. Тасос , не сме решили точно. За цената не търся евтиното, за да няма неприятни изненади... Мерси за линка към „Рейна-Тур", условията им ми харесват. Peace

little stranger Ще съм ти страшно задължена , ако разкажеш как сте изкарали! Приятно пътуване и много полужителни емоции! Laughing
Marsssy,
и ние сме се спряли на тази оферта "София-Солун-Катерини Паралия-Метеора-София" - със "Зора турс", но за периода от 24.05.07 до 27.05.07 г.  Simple Smile
Моля те, сподели ако обичаш как си направи заявка за екскурзията! Аз се обадих в "Зоратур" и една жена ми каза, че можем да внесем капаро по тяхна сметка в банка например 100 лв.; останалото от стойността на цената  за екскурзията можело да внесем като дойдем в София - при тръгването на автобуса - в деня на екскурзията.  ShockedНа мен това ми се стори малко странно. Ти какво ще кажеш? Hug

Забравих да кажа, че не съм от София. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия