Следите ли си БТК разпечатката?

  • 3 289
  • 64
Едва преди няколко месеца ми се стори странно - почти не ползваме домашният телефон, а си доплащаме освен задължителната такса и за начислени разговори. Реших да следя разпечатките – то се оказа че идват един път на 3-4 месеца (може би пощальоните не успяват да влезнат newsm78)

И този месец – те ти булка Спасов ден Shocked! Най-накрая получих разпечатка - та от 17 мин изговорени по Стандартен план (включващ 40 безплатни минути градски и междуградски разговори) идва сметка да си платим за 13 от тях Sick!!! Егати наглостта, не ми е за двата лева, но просто бях потресена – разпечатката ни е бял лист с 5 реда (почти не сме говорили) и няма как да не се забележи, даже няма нужда да смяташ !
 
Чудя се от кога ли сме си плащали безплатните минути (вече веднъж платени с абонаментна такса естествено) ....
Виж целия пост
# 1
Поради несъвместимост на характерите ,стигнахме до развод с БТК  Mr. Green .Ползваме си мобилните телефони.
Виж целия пост
# 2
И при нас е так, но и аз съм подала молба за развод, поради неразбирателство. Ще се разделим окончателно до края на годината. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Октакто от една случайно дошла разпечатка разбрах, че платената миналия месец сметка е вкарана за плащане още веднъж, редовно ги следя и проверявам. И освен това реших (и го правя вече) без да ми е дошла разпечатка да не плащам нищо.
Виж целия пост
# 4
Поради несъвместимост на характерите ,стигнахме до развод с БТК  Mr. Green .Ползваме си мобилните телефони.
И ние така!
Виж целия пост
# 5
Много рядко ползваме дом.телефон,а сметките ни са все в рамките на 14-15лева Whistling,мисля този месец да си кажем чао с БТК,струва ми се безмислен разход,така и така си ползваме предимно мобилните телефони.
Виж целия пост
# 6
Не знам как го правите този номер да не говорите.  Rolling Eyes Бидейки по цял ден на работа, аз говоря вечерта. От домашния гледам да не набирам джиесеми и въпреки това сметките ми под 35 лв не падат.  Embarassed
Иначе по темата - да следя си разпечатките и грешката винаги се оказва вярна. Каквото съм си изговорила, това ми и таксуват.
Виж целия пост
# 7
Аз даже не разпечатвам плика.От пощата направо в кофата.
Виж целия пост
# 8
Аз също се замислям за *развод* с БТК-то  newsm78
Виж целия пост
# 9
Следя ги и още как и тези и М-тел,всичките са мошеници #2gunfire
Виж целия пост
# 10
рядко хвърлям по 1 око.
Обикновено неразпечатани сметки за вода и телефон се хвърлят направо в кофата.
Виж целия пост
# 11
И аз се загледах този месец. Според мен проблема идва от промяната ,че досега имаше 20 безплатни импулса,а вече са 40 безплатни минути. Доста бързо свършват Sad
Виж целия пост
# 12
до 1 февруари бяха 40 безплатни минути а от 1 февруари са 50 безплатни минути - стандартен план
Виж целия пост
# 13
а който им се върза на хорото с интернета и летящия супер Любо, какво да каже.
Не знам само как ни лъжат, че нещо са ни намалили, като абонамента е станал 13.80 с ддс и 11 те стотинки са станали 13  + всичко от тук нагоре плащам по 25-27 лева а съм говорила за 4 лв
ама и в тия сити и у дома същата работа. а телефона си ни трябва какво да се прави.
Виж целия пост
# 14
винаги проверявам разпечатките.
на абонаментен план сме + adsl
в сметката влиза точно това, което сме изговорили, а именно: приблизително времето за градски разговори, което ни влиза в плана, малко надхвърляме междуградските разговори и няколко лева месечно разговори с чужбина. номерата, времето на позвъняване и цената съвпадат. месечно плащаме между 50 и 60 лв сметка към бтк.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия