Бърз въпрос:Какво правите при първи симптоми,когато децата имат само сополи?

  • 4 771
  • 22
Много ви благодаря,нямам възможност да търся стари теми,че сме много кисели.
Имаме само сополи,какви мерки да предприема.
Дадох Вит С,а всеки ден пием Мулти Саностол,друго не се сещам.
Виж целия пост
# 1
Слагам капки за нос. Давам витамини и се моля да се размине само с хремата...
Виж целия пост
# 2
СПирам я от градина, давам осцилококцинум, витамини, капки.... ЗА съжаление, особено откак ходи на градина- не се разминава само  с хрема Confused
Виж целия пост
# 3
СПирам я от градина, давам осцилококцинум, витамини, капки.... ЗА съжаление, особено откак ходи на градина- не се разминава само  с хрема Confused
по каква схема даваш осцилококцинум?цяло или не?по колко пъти на ден?
Виж целия пост
# 4
Предписанието от педиатър беше: първите 3 дозички на 8 часа, а останалите 3- на 12. Не винаги го спазвам точно, в смисъл и на втория ден го давам 3 пъти по 1.
Виж целия пост
# 5
капки за нос
тайлол хот
витамини
топене на крачетата в гореща вода с малко морска сол
инхалации със лайка
при нас тези процедури имат ефект ,но да ти кажа -ние сме на 6 години
Виж целия пост
# 6
от каква възраст се дава и какво представлява тайлол хот ?
Виж целия пост
# 7
той е от рода на Фервекса- съдържа парацетамол
има го в два варианта -детски и за възрастни,сега проверих но на детския не пише от каква възраст се препоръчва
иначе вкуса му е по-добър от на фервекса
 
Виж целия пост
# 8
От 6 годишна възраст е фервекса, мисля, че тайлол хот- също.
Виж целия пост
# 9
От 6 годишна възраст е фервекса, мисля, че тайлол хот- също.
  Peace
Виж целия пост
# 10
СПирам я от градина, давам осцилококцинум, витамини, капки.... ЗА съжаление, особено откак ходи на градина- не се разминава само  с хрема Confused
по каква схема даваш осцилококцинум?цяло или не?по колко пъти на ден?

По съвет на педиатърката първите три дози на 6 часа, следващите 3 на 12.
Иначе веднъж седмично по една доза. Сипвам в лъжица и давам.
Виж целия пост
# 11
Не слагайте капки,ако не е много силна хремета-изнежвала се лигавицата.По-добре да  се промие нослето с физиологичен разтвор или преварена вода с малко морска сол в нея.Иначе и аз така-осцилококсинум,Vit C,мултивитамини и чай с ехинацея всеки ден(подсилва имунитета)Има го по аптеките.И мисля,че се справяме добре,ама не ходим на градина.
Виж целия пост
# 12
Момичета много ви благодаря Hug
Виж целия пост
# 13
Ако започнат течни сополи слагам коларголови капки - 3 пъти по 2. Витамини - Ц + наличните в къщи (обикновено Мултисаностол, но ние си го пием и без това по 10 дена в месеца). Това е. Почти никога не помага и си изкарваме цялата болест в последствие  Sad
Виж целия пост
# 14
Здравей Simple Smile
при хрема започвам с коризалия, хомеопатични хапченца са и се дават по 1 на всеки час докато е силна хремата. Доста добре действа. Съответно ако се налага и физиологичен разтвор. Избягвайте капките за нос, изсушават лигавицата. А иначе стандартно, витамин Ц(може и по 2 на ден), осцилококцинум или пък скоро пробвахме някакво подсилващо - изопринозин мисля че се казваше.
Дано бързо се оправите и да няма усложнения Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия