прекъснат полов акт

  • 5 907
  • 71
 има ли майчета забременели чрез пазене по този метод и как стана туй/колко време се пазехте така и кога се ''предпазихте за 9 месеца напред''/
Виж целия пост
# 1
Ами то това не е метод за забременяване,а метод за предпазване от такова.
Виж ако е станало случайно е друг въпрос.
Аз поне не съм от тях.Нашето си беше планирано Wink Grinning
Виж целия пост
# 2
Ами то това не е метод за забременяване,а метод за предпазване от такова.
Виж ако е станало случайно е друг въпрос.
Аз поне не съм от тях.Нашето си беше планирано Wink Grinning
знам че е метод за предпазване Joy, но понякога май е метод за забременяване,нещо ми закъснява цикъла,а ние така се  пазим  с мойто слънце,пък и странно не съм от най-ящните,а сега ме е налегнал един апетит не е истина.
Виж целия пост
# 3
Направи си тест, де! Апетита не е задължителен показател за бременност.
Виж целия пост
# 4
Ами то това не е метод за забременяване,а метод за предпазване от такова.
Виж ако е станало случайно е друг въпрос.
Аз поне не съм от тях.Нашето си беше планирано Wink Grinning
знам че е метод за предпазване Joy, но понякога май е метод за забременяване,нещо ми закъснява цикъла,а ние така се  пазим  с мойто слънце,пък и странно не съм от най-ящните,а сега ме е налегнал един апетит не е истина.
Ами направи си тест за най-сигурно.Кога трябваше да ти дойде?
Виж целия пост
# 5
Тест  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами то това не е метод за забременяване,а метод за предпазване от такова.
Виж ако е станало случайно е друг въпрос.
Аз поне не съм от тях.Нашето си беше планирано Wink Grinning
знам че е метод за предпазване Joy, но понякога май е метод за забременяване,нещо ми закъснява цикъла,а ние така се  пазим  с мойто слънце,пък и странно не съм от най-ящните,а сега ме е налегнал един апетит не е истина.
Ами направи си тест за най-сигурно.Кога трябваше да ти дойде?
ами на 1 март трябваше
Виж целия пост
# 7
и аз съм на мнение за тест... и чкаме резултат!!!  Hug
Виж целия пост
# 8
2 дни не са минали даже. Може друга да е причината за липсващия цикъл, но за да не ни държиш в напрежение Laughing, иди си купи тест и пиши!
Виж целия пост
# 9
ха така ,сега да видим какво става????? Mr. Green hahahaЩе чакам с нетарпение развръзката
п.с.поздрави на Мартин
Виж целия пост
# 10
ха така ,сега да видим какво става????? Mr. Green hahahaЩе чакам с нетарпение развръзката
п.с.поздрави на Мартин
#2gunfire ще ти кажа аз на тебе като ми паднеш тия дни. Joy
Виж целия пост
# 11
Надявам се да не те стресна, но моят гинеколог каза че това е един от най-честите начини за забременяване Mr. Green Обясни ми че при доста мъже още преди еякулацията се отделяла семенна течност, която се изхвърляла. И това не е при втори акт след първия, а направо при първия. /ох малко кофти го обясних/. Така де явно, че тая работа с прекъсването на акта не е от най-сигурните hahaha. Ако бременността ти е желана дано си бременна.  Flutter
Виж целия пост
# 12
Аз съм забременявала така.
Виж целия пост
# 13
Хихихи, ние така успешно се предпазвахме цели 7 години, но всяко нещо е до време  Mr. Green! Сега докато пиша резултата от този метод на предпазване ми виси на цицата  Joy!
Иначе и аз не съм от ящните, та колежките ми преди мен усетиха че съм бременна  Mr. Green! Теста го направих, за да им докажа че грешат, а то какво се оказа  ooooh! Joy!
Бягай да си вземеш тест и после да се похвалиш  Peace!!
Виж целия пост
# 14
Забременявала съм два пъти при такова "пазене"!!! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия