Какво ще кажете за грил-тиганите?

  • 1 969
  • 30
Имате ли, ползвате ли, доволни ли сте? Чудя се сега дали да си взема такъв  newsm78 Какво приготвяте в тях?
Виж целия пост
# 1
Със сигурност имам ама не ме питай къде е.Не го ползвам защото освен за пилешки пържоли за друго не става.Пуши ужасно и нещо нсе ми харесваше вкусът на нещата приготвени на него.По мое мнение скарата си е скара.Ползвам от тия които са като барбекю и отдолу се налива вода в тавата.Не пуши а и нещата си остават сочни.
Виж целия пост
# 2
Има много такива теми в Готварския. Потърси там, има доста информация.  Peace
Ето и един линк към такава тема.-  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160172.0
Виж целия пост
# 3
Имам и го ползвам за наденички, пържоли, риба, зеленчуци. Само дето много пръска и докато не си взех от тези решетъчните капаци беше кошмарно просто.
Виж целия пост
# 4
Ползваме такъв тиган и за мен е голямо удобство, особено ако става дума за малко количество. Пък и по-лесно се мие отколкото голямата скара. Mr. Green Много вкусни стават пържолките, както и риба, най-вече си правим пъстърва. Отгоре захлупваме с капак.
Виж целия пост
# 5
Имам и го ползвам за наденички, пържоли, риба, зеленчуци. Само дето много пръска .........
  food002
Виж целия пост
# 6
Имам такъв и го ползвам често, най вече за наденички, стават чудесни...  chef Доволна съм,мие се много лесно!!!
Виж целия пост
# 7
Имам го ползвам доста често даже яйца си приготвяме стават като забулени обикновено първо наденички, а след това яйца.Правя и мариновани пилешки филенца,кебапчета,кюфтета и др.
Виж целия пост
# 8
купих, пробвах и го зарязах в шкафа.
Имам такъв и го ползвам често, най вече за наденички, стават чудесни...  chef Доволна съм,мие се много лесно!!!
хм, аз точно с наденички го пробвах - едно цвърчене, едно чудо. докато станат готови,  направо почерня мазнината, която пуснаха. по едно време сериозно се шашнах да не се и запали  Tired
Виж целия пост
# 9
Имам такъв и го използвам с пълна сила.Пека вътре - кюфтета, кебапчета, домашна луканка, наденички, кренвирши и мн.др.
Виж целия пост
# 10
Вкусни стават нещата на него- правила съм наденички, бекон, зеленчуци ( само аз си ги ям, мъжът ми ги бойкотира) и пържолки.
За пръскането- верно е, че пръска, но ако забършеш веднага не е проблем.
Мен лично повече ме дразни това, че моят е с дървена дръжка и съответно не мога да го мия в миялната.
Затова го оставям да изстине, забърсвам със салфетка, напръсквам с обезмаслител и го изплаквам.
Виж целия пост
# 11
купих, пробвах и го зарязах в шкафа.
Имам такъв и го ползвам често, най вече за наденички, стават чудесни...  chef Доволна съм,мие се много лесно!!!
хм, аз точно с наденички го пробвах - едно цвърчене, едно чудо. докато станат готови,  направо почерня мазнината, която пуснаха. по едно време сериозно се шашнах да не се и запали  Tired
ползвала съм го няколко пъти, на мен горе-долу ми харесва вкуса, но мъжа ми въобще. Става като печено, не като скара
Виж целия пост
# 12
Я да ви питам и аз нещо. Имам подозрения, че моят отдолу е алуминиев. Много съм доволна от него, но съм изхвърлила опаковката. Скоро ще ми монтират керамичен плот- кажете ми, по-добре май да не рискувам с него, а да си купя нов, чугунен отдолу. newsm78
Виж целия пост
# 13
Имам ама е някъде по шкафовете ,не съм го ползвала
Виж целия пост
# 14
аз съм си харесала един от 20 лв. в МЕТРО , но дали е качествен? чертичките му са по - изпъкнали ... а кой грил - тигани са с капак ? , доколкото знам на тефал нямат капак
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия