Колко време след спонтанен абортви казаха ,че може да правите секс

  • 10 038
  • 22
Момичета споделете след колко време доктора ви каза ,че може да правите секс моя доктор каза след 1 месец а вашия какво каза по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Аз изобщо не попитах за това моят лекар, ни ми хрумна ....
Имах кървене някъде около 10-15 дена и после лечение с някакви глобули, така че секс правихме след около 20-25 дена.
Виж целия пост
# 2
Зависи колко ранен е бил абортът. Моите бяха много ранни, кървях по седмица, после още 10-на дни изчаквахме. Обаче е много важно да се пазиш от забременяване през този период.
Виж целия пост
# 3
Моят беше в 9 г.с на 25 .02.2007 г. кървенето ми даже вече спря но когато ме изписваха от болницата доктора ми каза никакъв секс 1 месец.
Виж целия пост
# 4
И ми изтърси нещо от рода че щели да ми се запушат тръбите незнам вече на кого да вярвам .Момичета вие какво мислите по въпроса?
Виж целия пост
# 5
Е, как ще ти се запушат тръбите? Антибиотик нали ти изписа?
Виж целия пост
# 6
Нищо не ми изписа само лекарставата който ми биха в болницата
Виж целия пост
# 7
Тия тука в Бургас са малко т.е много некадърни утре ще си ходя при мойта лекарка да видим тя какво ще каже по въпроса.
Виж целия пост
# 8
Lali, миличка разясни и на мен.
Ако сме пили антибиотици вероятността от запушване на тръбите е по-малка ли? Защото и мен това ме притеснява - възможността от запушване на тръбите след абразиото.

п.с. аз пих антибиотик.
Виж целия пост
# 9
Веритина теб  какъв антибиотик ти изписаха да пиеш
Виж целия пост
# 10
и след двата аборта( в 9-та и в 20-та седмица) ми казаха 1 месец без секс,а също и след двата бях на Ципрофлоксацин.
Виж целия пост
# 11
Аз не съм пила никакъв антибиотик, но вероятно защото не ми е правено абразио - изчистих се сама и двата пъти.
А това, че щели да ти се запушат тръбите от секс е глупост. По-скоро биха се запушили от инфекция (евентуално - да не се шашнеш сега). Антибиотикът е за това - да я предотврати.
Виж целия пост
# 12
Веритина теб  какъв антибиотик ти изписаха да пиеш

Не помня какъв беше антибиотика, но го имам записан естественно Wink Довечера ще проверя и ще ти кажа. Вливаха ми го венозно в болницата - 5 дена по два пъти на ден.
Виж целия пост
# 13
  След първия - нямах и желание, защото кървенето продължи няколко месеца, а след втория кюртаж ни предупредиха един месец никакъв секс.
Виж целия пост
# 14
Таня, когато се прави абразио се вкарват инструменти в матката, може да се вкарат и бактерии, независимо, че всичко е стерилно. Тези бактерии могат да предизвикат възпаление и възпалението да тръгне нагоре по тръбите и вследствие на това да се запушат. Обаче може да има възпаление, но да не се запушат.
Затова превантивно се изписва антибиотик.
Не се притеснявай, първо си пила антибиотик, второ възпалението не е безсимптомно, ще разбереш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия