? за мамите, родили след определения им термин?

  • 3 462
  • 103
 newsm78 Колко дни след определения ви термин родихте? smile3515
 pregnant Предизвикаха ли раждането ви? gydi
Виж целия пост
# 1
Аз родих 5 дена след термина .вече бях приета в болницата ,изтекоха ми водите и ме включиха на системи.Така и не успях да получа разкритие и ми направиха секцио по спешност .

успех с раждането !  Grinning
Виж целия пост
# 2
Първият термин, който ми определиха беше 27 февруари, родих на 12 март нормално, а на 14-ти трябваше да влизам за предизвикано раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Термина ми беше на 23.11 и имах уговорка на 24 да вляза да ми предизвикат раждането обаче беба се уплаши и 2 часа преди да тръгна за болницата ми изтекаха водите Hug
Виж целия пост
# 4
2 дни.
бебка излезе по собствено желание
Виж целия пост
# 5
първият път преносих с една седмица,но тръгвайки за болницата,за да ми предизвикат раждането,получих контракции и родих след няколко часа. Laughing
Виж целия пост
# 6
Родих 13 дни след термина- много леко нормално раждане, предизвикано с таблетка простагландин(вагинално).
Виж целия пост
# 7
7 дни.Да,предизвикаха ми раждането.
Виж целия пост
# 8
На седмият ден след термина ми изтекоха водите, а родих на 8-мият със секцио по спешност тъй като много трудно получавах разкритие, а и тоновете на бебчо почнаха да се губят.
Виж целия пост
# 9
3 дни след термина. Непредизвикано.
Виж целия пост
# 10
3 дена след термин. Пукнаха ми водите в болницатаи контракциите почнаха.
Виж целия пост
# 11
4 дни след термина  Mr. Green Не са ми предизвикали раждане, имах болезнени контракции, а водите ми пукнаха в болницата  Peace
Виж целия пост
# 12
Родих на 9-я ден след термина.Предизвикаха ми раждането,сложиха ми система (окситоцин),след това епидурална упойка и всичко мина леко и безболезнено. Hug
Виж целия пост
# 13
термина ми беше на 04.11.06 и като нищо не стана на 06. влязох в болнцата по лекарско нареждане и три дни кесих залуду и на 09( който е моя рожден ден) трябваше да ме сложат на система за да го предизвикат да излезе. От страх обаче получих естествени контракции и като ми казаха, че ще родя до обяд, ми като си се успокоих...та към 11ч. даже ми се доспа! И тогава ми туриха едно абокатче, айде окситоцинец...и нищо!!! Цял ден никакво разкритие! Двете смени си минаха и докторите се пищясаха с мен, че хич не търпя на болка и даже се подписах да ми спрат системата...таман се бях предала и се почна!!! Та след много зор се роди Моника ( а очаквахме момче, но аз тайно се надявах за дъщеричка ) точно в 2 без 10 на 10 ноември...
Виж целия пост
# 14
Термина ми беше на 30 декември, но родих на 03.01 -предизвикано раждане ,зщото тоновете на бебо бяха много високи и не ритмични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия