Телефони и контакти на добри алерголози в Бургас и София

  • 4 635
  • 3
 Искам да направя алергологичен тест на дъщеря ми.Моля нека някой да ми даде координати на добри алерголози в Бургас и София.Може и на частни кабинети.Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
В Бургас май има само две алерголожки ,само една от които е специализирала за детска.Това е адреса й, а иначе работи в МБАЛ -Бургас
Д-р Росица Цонева
Бургас-8000
ж.к.''Меден рудник'' бл. 59 вх. Б ет. 6 ап.35
Виж целия пост
# 2
Здравей мга да ти препоръчам Д-р Мустаков той се намира в софия,много е добър поне сподер мен.Телефон можеш да намериш в интрернет страницата му ,като я потърсиш чрез гугала.
Успех
Виж целия пост
# 3
Не бих те съветвала да ходиш при Д-р Мустаков.Поне аз не съм доволна.Синът ми от една година пази диета, на специална схема с лекарства е и няма никакъв ефект.Мустаков му каза че има алергия към кравето мляко, което според мен както и според други лекари не е верно.От една година синът ми не яде никакви млечни продукти а петната по кожата продължават да излизат.Дори и самия Мустаков при последния преглед се учуди много на тези петна.При допир  до кожата на синът ми излизат червени петна които изчезват след 15мин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия