Бисерки

  • 827
  • 13
 Пълните " БисИрите " редовно с цитати, но никой не се е сетил да изкаже мнение кои форумци са най-грамотни. А де, това ви питам Laughing Стига плювни, дайте малко стимулиращо мнение Grinning Да знаят хората, че грамотността им се забелязва Wink
 Цитати, от които лъха грамотност са и нужни на тази тема Whistling
 

 
 
 
Виж целия пост
# 1
Ох... то ако стигнем дотам, грамотността да ни прави впечатление, вместо да се приема за нещо естествено... лоша работа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
На скандал ми намирисва ...
Виж целия пост
# 3
На скандал ми намирисва ...
Къде ти намириса на скандал?  Simple Smile
Касиди пуска позитивна тема, аз мърморя като бабите какво неграмотно поколение идва  ooooh! Няма скандал тука  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Саморедактирам се, че Dona ме е оправдала Laughing

Виж целия пост
# 5
Бу, Лиска-тя пследно нищи пълния член на някакъв кашкавал... Simple Smile
Виж целия пост
# 6
няма такъв, който да не е правил грешки, вкл. и аз  Grinning
Виж целия пост
# 7
Добре де, аз не съм  толкова тъпа, че да не разбера, че темата е позитивна.  PeaceНо... много преди да се регистрирам тук,  докато четях различните теми, ми направи впечатление, че почти всяка втора тема  се изражда в спор, а някои -в грозен спор.А съм напълно съгласна, че
Ох... то ако стигнем дотам, грамотността да ни прави впечатление, вместо да се приема за нещо естествено... лоша работа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Не срещнах такива. Но и тук никой не се старае, нито има за цел  да пише правилно, а по-бързо да се изкаже /изпише?/, нали?
Виж целия пост
# 9
Много просто-отивате в последните ми публикации и четете..
Темата е изчерпана-заключете я!
Виж целия пост
# 10
 Embarassed Аз съм от не- много грамотните  Embarassed
Често от бързане изпускам букви,
а и с тия дълги нокти не винаги нацелвам правилните  Whistling
Виж целия пост
# 11
Аз съм руса, тъй че не искай от мен грамотност Naughty
Виж целия пост
# 12
Аз съм Бисерка. Благодаря за вниманието. Цяла тема сте посветили на мен и съименничките ми...
Виж целия пост
# 13
доста грешки правят и едни от най-активните в темата "БисИри...", ама нали знаете принципа за сламката и гредата в окото..  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия