козметиката на ТАЛОДЕРМА - 5

  • 53 859
  • 513
ПЪТЕВОДИТЕЛ НА КОЗМЕТИЧНИЯ СТОПАДЖИЯ Wink

И така.... отзад напред както следва:

В козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4:

стр. 2 - Описание на Нощен крем за лице Magic from the Antarctic Sea ®
стр. 4 - чайове-смеси на Талодерма - Имунен, при Кашлица, при Простуда, Вечер пред камината Wink
стр. 7 - грижи за различните типове кожи през зимата
стр. 10 - ИЗБЕЛВАЩА СЕРИЯ - Thalloderma ®
стр. 12 - постинг номер #237 - защо Маската за мазна кожа може да се разслои и защо ни люти на очичкитеееее Wink
стр. 13 - постинг номер #243 - обекти, зареждащи Талодерма, около Козхозен пазар, Варна - за любители
стр. 13 - Thalloderma ® - Тоалетен вазелин с конкрет от Роза, Тоалетен вазелин с конкрет от Невен, Тоалетен вазелин с Прополис
стр. 14 - постинг номер #279 - какво можем също да направим в случай на много суха кожа на тялото
стр. 15 - постинг номер #291 - как да си правим маска с хума и етерично масло от Лавандула, кога и защо? Simple Smile
стр. 16 - постинг #301 - пояснения по действието на съставките на Thalloderma ® - Избелващ лосион и Избелващ крем
стр. 18 - как да се оринетираме по-лесно, ако правим изборът измежду продуктите на Талодерма сами ... - малки жокери
стр. 24 - постинг #471 - отново описание на типовете кожи и техните състояния; постинг #473 - текст на листовката на Маска за мазен тип кожа и против акне

и после идва нашествието на Пламиииииии Wink (Amadis - за протокола, щото мен като ме няма, грешки да няма!)


В козметиката на ТАЛОДЕРМА - 3 можете да откриете:

стр. 1 – RL - Околоочен гел с екстракт от Ройбос – коментари
стр. 1 – Статия: “Наносъставките и козметиката: Малки съставки – голям риск.”
стр. 3 – Thalloderma ® Избелващ ТОНИК
стр. 6 – Упътване за употреба на Thalloderma ® - Маска за мазен тип кожа и при акне
стр. 12 – Характеристики на различните типове кожи
+ Характеристики на различните състояния на кожата

стр. 13 – Разликата между RL - Околоочен гел с екстракт от Ройбос и RL – Крем за околоочния контур с Ройбос
стр. 26 – Можем ли да смесваме тоника си с Цитросепт/Биоцитрин?
стр. 26 – Може ли нощният крем за около очи да се използва за цяло лице?
стр. 26 – Как бихме могли да се погрижим за шията и деколтето? (отговор на въпрос)
стр. 32 – Разликата между: Thalloderma ® Крем за мазен и смесен тип кожа, туба, 50 мл.; Thalloderma ® Дневен крем за мазен и смесен тип кожа и Thalloderma ® Нощен крем за мазен и смесен тип кожа. Wink


В козметиката на ТАЛОДЕРМА - 2 :

стр. 1 - ЦЕЛУЛИТЪТ! Какво представлява, типове целулит, характеристики и процес на образуване
стр. 1 - Крем Magic from the Antarctic Sea ® и повече заANTARCTICINE ®
стр. 2- Лавандуловото масло и ароматерапията
стр. 3 - Маска за мазен тип кожа и при акне - как да я използваме правилно, коментар
стр. 3 - аптеки и обекти в София
стр. 3 - Species balcanica ® - Аромо-билкова възглавничка - Ободряваща
стр. 4 - аптеки и обекти в Ямбол
стр. 4 - повече за ЧУВСТВИТЕЛНАТА кожа
стр. 4 - състав и действие на новите:
RL - крем за околоочния контур с екстракт от Ройбос
RL - крем за ръце с екстракт от Ройбос

стр. 4 - аптеки и обекти в Пловдив
стр. 7- адресите на м-ни Лечител в София
стр. 8 - "нашата" система за борба с врастналите косъмчета
стр. 8 - бар-кодове на продуктите на Талодерма ООД
стр. 10 - аптеки и обекти в Монтана и Кърджали
стр. 11 - био-активните съставки, които към момента влагаме в нашите продукти
стр. 14 - аптеки и обекти в Димитровград
стр. 15 - PROTECTA ® - крем 50+ и крем 50+ KIDS
стр. 16 - PROTECTA ® - 2006, продукти и състав
стр. 18 - аптеки в Балчик
стр. 20 - аптеки в Бургас
стр. 21 - аптеки в Стара Загора
стр. 22 - списък на настоящите ни продукти и техните съставки
стр. 22 - още за крем Магия
стр. 23 - състав и действие на новите:
RL - тоалетно мляко с екстракт от Ройбос
RL - тоник с екстракт от Ройбос
RL - боди лосион с екстракт от Ройбос

стр. 24 - разликата между Крем за крака и напукани пети, Мляко за крака и напукани пети и Еудермол - 10
стр. 27 - аптеки в Благоевград


А в козметиката на ТАЛОДЕРМА можете да откриете:

стр. 5 - обекти, които продават Талодерма в Хасково
стр. 7 - адресите на магазини Лечител в Пловдив
стр. 8 - адрес на м-н Лечител в Русе
стр. 8 - как да направим тест за съвместимост с нашата кожа
стр. 10- аптеки и обекти в Стара Загора
стр. 11 - аптеки и обекти в Габрово
стр. 15 - адрес на м-н Лечител в Плевен
стр. 16 - Розовото масло и аромотерапията
стр. 17 - Здравецовото (Гераниево) масло и аромотерапията
стр. 18 - Характеристики на отделните типове кожа
стр. 19 - Характеристики на различните състояния на кожата


И пак напомняме! - пускаме безотказно справки в системата къде най-скоро във вашия град е закупуван определен продукт - "Искайте и ще ви се даде."  Mr. Green Hug

Освен това - вие си пишете в синьо (или к'вото там  Sunglasses), ние - пурпурно! Wink

Талодерма се зарежда в следните населени места:
........ (ще публикуваме тия дни, че мноооооооооооого бе  ooooh!  Mr. Green )

Искрено се надяваме, че намирате решения и нова информация при нас! На ваше разположение сме и сме отворени за предложения и прочие.


  bouquet кожа и хиляди благодарности на всички ви!
Веси.
Виж целия пост
# 1
  Hug
Здравейте на всички в новата тема!
От утре очаквайте отговори на Вашите запитвания тук.
Приятна вечер  smile3525
Виж целия пост
# 2
Пу съм първата.
Искам и аз да питам, на почти 27 г. съм, с мазна/смесена кожа, с доста черни точки, разширени пори(кратери за мен) и пъпчици тук таме излизат. Помагайте момичета. Praynig
Виж целия пост
# 3
веси, здрасти Simple Smile аз искам да попитам за магазина на ади ...., на цар борис 3 , къде точно се намира , всеки ден пътувам по този булевард и не мога да го  фиксирам, може ли малко да ме упътиш!
Разбрах ,че има някакъв магазин в Люлин, където има всичко на Талодерма , но искам да попитам къде се намира.....по-точно ! На кооперативния пазар ли е ..... прочетох ,че е близо до цветята , ама до кои цветя не знам:( може ли малко информация, как да намеря магазините  newsm78

не помня кой еудермол ми беше препоръчала , но аз си взех еудермол 0 - попитах продавачката казах и за моята страхотна кожа , която се бели и има микоза и тя ми казам да взема това Simple Smile
Виж целия пост
# 4
разписвам се и да похваля антицелулитния крем- съвсем обективно изказвам мнение, че има много добър ефект
Виж целия пост
# 5
Здравейте Веси и Амадис  Grinning ,

Хайде и на мен да ми изготвите "програма"  Laughing

Значи за мен информацията е:
- на 30 години съм, след месец - на 31 г.;
- кожата на лицето ми е смесена (на бузите нормална, на челото и носа мазнее);
- от известно време около овулацията по брадичката ми излизат единични страааашни пъпки  #Crazy , ужас, гнойни едни такива;
- от горепосочените пъпки  hahaha ми остават труднозарастващи рани и съответно червени петна, които стоят с месеци, да не кажа, че въобще не изчезват;
- в основата на носа имам спукани капилярчета, иначе не смятам, че кожата ми е чувствителна;
- между веждите и около устата имам вече леки две бръчици  Embarassed

Какво ще ми препоръчате? И дали ще може да се включи и защитен фактор, с оглед на идващата пролет/лято  newsm78 ?

Благодаря   bouquet !




Привет  newsm51
Ето и продуктите, които ти препоръчвам:
1.Тоалетно мляко – мазен и смесен тип кожа
Глицерин, Урея, екстракти от Лавандула и Репей, вит. А и Е
2.Тоник – Ревитализиращ
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Салвия, Слез, Хвощ, глог и Трицветна теменуга, вит. А и Е, без алкохол
3.Дневен крем за лице – мазен и смесен тип кожа
билкови екстракти от Репей, Хвощ, Хмел и Бял равнец, вит. А и Е, UVA и UVB филтри.
4.Тоник – Ревитализиращ
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Салвия, Слез, Хвощ, глог и Трицветна теменуга, вит. А и Е, без алкохол
5.Маска за мазен и смесен тип кожа и против акне
Каолин (хума), ментол, камфора, борна киселина, салицилова киселина, цинков окис, сяра.
6.Thalloderma ® Избелващ ЛОСИОН
С АНА (Гликолова, Млечна, Лимонена и Винена)
екстракт от Сладък корен
екстракт от Ябълка, Грозде и Лимон

А ето и последователността на използване:
Сутрин почистваме лицето с тоалетното мляко за мазен и смесен тип, отмиваме с хладка вода остатъците и тонизираме.  Като дневна грижа избрах крема за мазен и смесен тип - той има УВ филтри и няма да утежни омазняването в Т-зоната. За очи можеш да си вземеш гелчето с Ройбос на Лечител - не пишеш за торбички и бръчки. Той е като превенция само.
Вечер с млякото отстраняваме замърсяванията, грима и излишния себум, отново измиваме с хладка вода.
Както по- горе съм писала белезите от пъпките можем да третираме с избелващия лосион, а той и ще повлияе "чистотата" на кожата в Т-зоната. След него - маската с хума и розова вода. За по- мазните кожи препоръчваме и добавяне на дермален разтвор на лавандулово масло. Измиваме с вода преди да стегне.
Следва и нощната ревитализираща грижа, но не прекалявай с количествата крем. Колагена ще повлияе еластичността и хидратацията на кожата, а от там и първите бръчки.
В периодите, когато ти избиват пъпките, можеш да ги тушираш с MAСКА за мазен тип кожа и против AКНЕ
ментол, камфора, борна киселина, цинков окис, сяра
Първо - тест за чувствителност! Ако ти понася, можеш да нанесеш само на пъпките и да оставиш цяла нощ - действа антибактериално и противовъзпалително.
Лек и успешен ден ти желая!


Eeeй  newsm53 , супер! Много ти благодаря за отговора!!!  smile3525

Само искам да попитам за номер 2 и 4 от програмата - и двете са тоник ревитализиращ, предполагам нещо друго си имала предвид, но какво  newsm12 ?

Извинявам се за дългите цитати  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Здравей Пламена!
Този път бих искала да ми препоръчаш крем за ръце. Доста ми се изсушават, а напоследък при допир с вода веднага ми се сбръчква кожата на пръстите и то много.  Поомощ! Sad
Благодаря ти предварително   bouquet
Виж целия пост
# 7


Eeeй  newsm53 , супер! Много ти благодаря за отговора!!!  smile3525

Само искам да попитам за номер 2 и 4 от програмата - и двете са тоник ревитализиращ, предполагам нещо друго си имала предвид, но какво  newsm12 ?

Извинявам се за дългите цитати  Embarassed


 newsm09   Embarassed  Embarassed

Извинявай! Мноого умно от моя страна. Имала съм предвид нощния ревитализиращ крем на Талодерма - като номер 4.
Виж целия пост
# 8
Здравей Amadis,с удоволствие следя темата за ТАЛОДЕРМА. На 52 г. съм и имам суха и чувствителна кожа.Войната с бръцичите и торбичките под очите е неравна и разчитам на помощ от вас .Очаквам съветите ви и предварително ви благодаря . newsm78
Виж целия пост
# 9
само да се запиша,че и аз чакам отговор на въпроса ми в края на предишната тема


Честит 8.март настоящи и бъдещи  майчета !!!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Включвам се в темата да похваля Нощния крем за мазен и смесен тип кожа.
Досега не съм се чувствала така комфортно с друг крем на лицето през нощта.
Чак си се чудя защо досега не съм си го купила.

Разкошен е   bouquet

И честит празник на всички! Здрави, красиви, обичани и успешни!
Виж целия пост
# 11
Плами, какъв фактор има дневния крем за мазен и смесен тип кожа?
Виж целия пост
# 12
Включвам се в темата да похваля Нощния крем за мазен и смесен тип кожа.
Досега не съм се чувствала така комфортно с друг крем на лицето през нощта.
Чак си се чудя защо досега не съм си го купила.

Разкошен е   bouquet

И честит празник на всички! Здрави, красиви, обичани и успешни!

  smile3501  bouquet  Hug
Радвам се да го чуя!

разписвам се и да похваля антицелулитния крем- съвсем обективно изказвам мнение, че има много добър ефект

 newsm10
браво!  Grinning



СКЪПИ ДАМИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
На всички ви желая цветущи кожи и греещи усмивки, радост от живота и смелост да го надграждаме! Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Luminarylink=topic=171040.msg3381038#msg3381038 date=1173335907
Плами, какъв фактор има дневния крем за мазен и смесен тип кожа?


Luminary, привет Simple Smile
Всички наши дневни кремове по типове кожи и крем Магия, вкл., са с фактор 12.

  bouquet кожа!



Виж целия пост
# 14
Пу съм първата.
Искам и аз да питам, на почти 27 г. съм, с мазна/смесена кожа, с доста черни точки, разширени пори(кратери за мен) и пъпчици тук таме излизат. Помагайте момичета. Praynig
Весииииии, плз. отговори ми. Praynig След малко започва шопинг обиколката ми. Обещавам да те слушкам GrinningМерси  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия