Повече българчета... - Радио Витоша

  • 1 851
  • 28
Момичета, чухте ли за инициативата на Радио Витоша "Повече българчета за България"? Аз си спомням, че и миналата година имаше такава, но тогава ми беше далече от интересите...  Embarassed Обаче сега мисля да се включим... има ли някои сред вас, които също да мислят да участват?
Виж целия пост
# 1
Спомняммс и миналата година за нещо подобно, но май беше по Ретро радио newsm78
Може и да бъркам де...за какво става въпрос точно?
Виж целия пост
# 2
Сещам се, миналата година беше също на радио Витоша. Ние мислим да се включим за второ дете, ще е забавно и полезно, как мислите. Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ами... нещо от рода на най-дългата любовна нощ... всички двойки, които са се записали за участие правят бебе една вечер в 7 хотела в 7 града и после ох, обърквам се какво беше  Embarassed  Rolling Eyes ... чакайте, мернах статия по въпроса, ще постна линк

http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=7430

Ами, горе-долу това е. Аз чух нещо да споменават по радиото, но бях в движение и не разбрах добре, информацията ми е само от тази статия, а в сайта на радио Витоша не видях да има инфо. Но идеята е страхотна, мисля, че ще е приятно изживяване...
Виж целия пост
# 4
момичета ние с мъжа ми миналата годна участвахме и бяхме одобрени.Вечерта беше  в Новотела и всичко беше страхотно.за жалост не стана работата с бебето но ще го запомня като едно страхотно изживяване.и всичко беше много професионално организирано.поздрави на целия екип на радио ВИТОША  bouquet Hug
Виж целия пост
# 5
Приветствам идеята   Peace
Виж целия пост
# 6
Айде, участвалите, кажете как да се запишем  Party Ще е купон! Аз им пуснах мейл, но досега не са ми отговорили...  Sad Ама има време. А представете си как някой ден може да му кажете "А ти, мамино сладко, беше заченато в най-дългата любовна нощ...  Blush"
Виж целия пост
# 7
идете на страницата на радио Витоша и там можете да се запишете
Успех на всички Hug
Виж целия пост
# 8
Аз се записах, ама никъде на намерих подробно обяснение,  какво се случва, ако те одобрят. Мушморок, разясни ни малко, ако обичаш. Организират ти вечеря, имаш запазена стая в хотел?  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз се записах, ама никъде на намерих подробно обяснение,  какво се случва, ако те одобрят. Мушморок, разясни ни малко, ако обичаш. Организират ти вечеря, имаш запазена стая в хотел?  Mr. Green
Нас като ни одобриха ни казаха в колко часа да сме в хотела.Бяхме в Новотела в Пловдив.посрещнаха ни и ни настаниха в стая,след малко мина едно момиче и раздаде тестове за бременост и си го правиш и след това те оставят да се трудиш Mr. Greenи имаш включена закуска .вечера няма.ама тръпката си е супер
Виж целия пост
# 10
Аз пък цяла сутрин тормозя моя мъж да се запишем - той глупавичкия не иска, срам го било . . . Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Моя пък се нави  Sunglasses Ама от радиото не се обаждат - сигурно не сме одобрени  Sad А би било много готино...
Виж целия пост
# 12
Хахаа, аз му каза, че сме се регистрирали и той ме погледна  Shocked така!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Той е свикнал, че аз участвам и се регистрирам където видя - игри, томболи или конкурси. Само каза, че всички (кои са тези всички не знам) щели  да знаят, за какво сме там - демек, че ще правим секс!  hahaha hahaha hahaha Много смешно ми стана.
И на мен не са се обадили. Ако стане супер, ако не - здраве!  Hug
Виж целия пост
# 13
искам да ви кажа че ние не се засякохме с никой от двойките вечерта.и беше много яко защото сутринта когато слезнахме на закуска се оглеждахме и се чудехме кои от двойките са участвали и кои са просто гости на хотела.ама който се озърташе като нас се сетихме че е от тайфата Joyабе много е яко,и когато споделихме на приятелите си всички ги хвана яд че са страдали от предрасъдаци и не са се записали.ама тая година всички са се записали(от тези който искат бебе).
а колкото до обаждането то има срок за записване и можеби тогава ще се обаждат baby_neutralако има други от пловдив които са се записали да ми пишат.нека се знаем -пък може на закуска(в хотела) да се видим (ако ни одобрят)Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ние сме за София, ако ни одобрят, де... Ще бъде готино да се засечем  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия