Какви забавления за 15 годишен гост от чужбина?

  • 699
  • 11
 Здравейте,
синът ми очаква свой по-голям приятел (15 год.) на гости. Живеем в малък град и искаме един от уикендите да го заведем в София. Ако може да дадете идеи, къде ще е забавно според възрастта му да го заведем.
Поздрави!
 
Виж целия пост
# 1
толкова тривиална тема далеч няма да стигне.
нещо, ако пишеш за пичета, цици, и прочие би се котирала, но точно с това питане...малко трудно, не че няма получиш отговори няколко, но не се надявай на някакво особено внимание.
Виж целия пост
# 2
аз предлагам  I MAX в Mall Of Sofia, такова кино няма къде другаде в България да гледа..
..също и на някоя от ледените пързалки
Виж целия пост
# 3
Правила съм го. Дискотека с алкохол, да си танцува и да се забавлява. Това е!
Виж целия пост
# 4
Здравейте,
синът ми очаква свой по-голям приятел (15 год.) на гости. Живеем в малък град и искаме един от уикендите да го заведем в София. Ако може да дадете идеи, къде ще е забавно според възрастта му да го заведем.
Поздрави!
 

Моя племенник е на 15 и понеже рядко се виждаме , всеки път се чудя как да го забавлявам .
Водя го на кино , пицария ... а последия път , надминах себе си .
Моя приятелка има племенничка по - малка от него с две години , помолих я да дойдат с нас на пицария , за да му е по интересно , като има хора на неговата възраст . Пък и момичето много сладко ... а той моя е голям женкар . Доста го изненадах .
Сега като го прочетох - ужас - леля сводница !  Joy
Виж целия пост
# 5
Запознай го с Жоро 01- после той си знае работата Laughing
Доведи го във Варна, каква София- там ни мавзолей остана, ни  София Ленд...
Виж целия пост
# 6
По-добре наистина го заведи във Варна  Hug
Тук в София изпозатвориха всичко за децата,
но за сметка на това какви МОЛ-ове постриха ............
да им се незнаят и МОЛ-воте и тъпотиите  Thinking
Виж целия пост
# 7
Добре де, кажете ми на мен, къде може да се отиде във Варна?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Зависи от чужбината. Тактиката на братовчед ми - разлашкай ги за една седмица по баирите с раница и пеша, после и селската дискотека им се види Лас Вегас, а пък манджите на мама - петзвезден ресторант!
Виж целия пост
# 9
Планина, боулинг, i-max, ски, кънки...

Преди две седмици ни гостува приятелско семейство (чужденци) с две осиновени българчета, напуснали страната преди доста години. Момчето беше точно на 15 г. Общо взето, освен домашните забавления, гореизброените неща им се видяха добри. Освен това, понеже от известно време живеят в Милано, много се зарадваха на KFC и Dunkin Donuts, защото това американско чудо им липсвало в Италия. Laughing
Виж целия пост
# 10
От коя баш чужбина е момчето?
Като гледам немските пубери, на
15 са си вече мъже, повечето имат
секс още от 13-годишни, ти си ми
тръгнала по зоопарк, сладкарници
и детски кътчета да го водиш тоз
чужденец. Не му знам и развитието
на тоз гостенин. Отракан ли е, хлапе
ли е още, що най-добре да не го
попитате, какво иска да види и да прави.
Виж целия пост
# 11
Планина, боулинг, i-max, ски, кънки...



Подкрепям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия