на какво може да се дължи...

  • 896
  • 10
момичета,преди една седмица ми свърши цикъла,но днес видях,че имам някакво зацапване.притеснена съм ,защото досега не съм имала аномалии.запазих  си час,но на какво може да се дължи това-да се притеснявам ли много или по-малко...  Wink
Виж целия пост
# 1
 Много е рано за каквито и да било притеснения. Отиди на лекар и той ще види дали има проблем.
 
Виж целия пост
# 2
Много е рано за каквито и да било притеснения. Отиди на лекар и той ще види дали има проблем.
 
ходих-гледа ме на видеозон и нищо не видя,но аз все пак се притеснявам...
Виж целия пост
# 3
Казвали са ми, че през периода на овулация може да се получи такова нещо.
Но ти си го запиши някъде, ако изникне друг проблем, комбинирано с това може да даде някаква информация.
Виж целия пост
# 4
Може би си вдигала нещо тежко или е станало от преумора.
Виж целия пост
# 5
Казвали са ми, че през периода на овулация може да се получи такова нещо.

и аз знам така
Виж целия пост
# 6
Вагинално не те ли прегледа лекаря?Да не би да е някаква раничка ooooh!
Виж целия пост
# 7
И аз миналия месец получих едно зацапване и много се притесних. Ходих на лекар и гинеколога след преглед ме пита да ли съм пила някакви лекарства. Казах му, че съм се подложила на много зверска диета и за 1м свалих 8кг. Той каза, че е от това, че нещо съм си объркала хормоните и ми изписа витамини. 
Виж целия пост
# 8
Вагинално не те ли прегледа лекаря?Да не би да е някаква раничка ooooh!
вагинално не ме прегледа,изписа ми витамини.точно това си мисля,че не съм вдигала тежко,снощи и секс не съм правила,не съм болна...ако имаш раничка има ли такива симптоми или не...
Виж целия пост
# 9
Може и от емоционален стрес да си го получила,също и от преумора.
Дано не е нещо сериозно.
Виж целия пост
# 10
На мен ми се случи веднъж и установиха, че е от бъбреците. Изхвърлила съм по едра песъчинка  и съм прокървила от нея. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия