с епилатор или бръснач преди секцио?

  • 1 543
  • 25
Момичета здравейте!

скоро ще раждам със секцио...та искам да ви питам за обезкосмяването: епилатор или бръснач?

Възможно ли е болката от епилатора да предизвика контракции и да направя някоя беля? newsm78 До сега през бременноста го избягвах /епилатора/, действах само със самобръсначката та незнам сега на финалната права как ще ми се отрази...

Вие какво ще ме посъветвате?

Мерси Hug
Виж целия пост
# 1
Като досега си избягвала епилатора, какъв е проблема още един път да го направиш? Я си действай с бръснача, да ти е спокойно. Все пак не отиваш на модно ревю.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 2
Няма никакво значение с какво ще се епилираш-избери си едното и действай!
Виж целия пост
# 3
Няма никакво значение, важното е да свършиш работата добре, за да не се налага да те бръснат и в болницата.
Ползвай самобръсначка, щом те притеснява епилатора.
Виж целия пост
# 4
За да не се притесняваш, действай със самобръсначката нали е за последно
Виж целия пост
# 5
За да не се притесняваш, действай със самобръсначката нали е за последно
Peace
Виж целия пост
# 6
И аз съм за самобръсначката.
Честно казано,аз от големия корем не успях да се избръсна супер качествамо,така или иначе в болницата проверяват и довършват с бръснач. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И на мен ми предстои в най-скоро време секцио. Тази седмица направих "пробно" обезлесяване със самобръсначката, не срещнах особени трудности, мкар че действах "по спомени" Wink
Преди болницата пак ще повторя, тъкмо на по-малко растителност ще се получи по-добре  Peace
Виж целия пост
# 8
Щом досега си избягвала епилатора, не му е сега времето да експериментираш. Удари една самобръсначка Peace
Виж целия пост
# 9
Самобръсначката според мен е по-добрия вариант. Аз лично използвах машинка за бръснене.
Виж целия пост
# 10
Щом досега си избягвала епилатора, не му е сега времето да експериментираш. Удари една самобръсначка Peace
Hug
Виж целия пост
# 11
Щом досега си избягвала епилатора, не му е сега времето да експериментираш. Удари една самобръсначка Peace
Съгласна  Peace
И мен ме боли да действам по слабините с епилатора.
Виж целия пост
# 12
Мъжа ми удари една самобръсначка. Ама с една прическа бях.
Особено като при мен по спешност.  newsm47
Виж целия пост
# 13
Действай със самобръсначката Peace
Виж целия пост
# 14
Щом досега си избягвала епилатора, не му е сега времето да експериментираш. Удари една самобръсначка Peace
Съгласна  Peace
И мен ме боли да действам по слабините с епилатора.

И аз това ще те посъветвам! И леко раждане!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия