АПТАМИЛ АР против повръщане-ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?

  • 9 791
  • 19
зДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ!
Моето бебче беше на Фризовом,но продължаваше да повръща и имаше зверско разстройство-акаше по 10 пъти на ден много рядко ако.От вчера сме на АПТАМИЛ АР и не е акал,а има газове.
Вашите бебоци запичат ли се от тази храна и ако е така какво правите?Доволни ли сте от храната и имали ли сте някакви проблеми с нея?
Благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Никакви проблеми не сме имали. Дъщеря ми беше на Aptamil AR от 3 до 10-я месец.
Виж целия пост
# 2
И ние сме на Аптамил АР от 2 месяца. Повръщането спря, обаче запек си имаме, ака почти всеки ден, но акита са и много твърди! И аз се чудя какво да правя с това запичане, малката е само на три месеца и не съм я захранила, а не смея да давам и овесената вода! Иначе други проблеми не съм имала, малката си го харесва! Е, понякога тези 7 минути, които трябва да изчакваме ми идват в повече, малката така  newsm45, ама няма начин!
Виж целия пост
# 3
Аз също бях доволна от това АМ, когато го давах на дъщеря ми. Относно акото наистина стана по-твърдо, но пък се изхождаше ежедневно и не съм смятала, че е запек. Когато стана на подходяща възраст предложих пюре от тиква, а после от круша и слива и нещата се регулираха. Иначе повръщането спря за един ден буквално.
Виж целия пост
# 4
Повръщането спря, обаче запек си имаме, ака почти всеки ден, но акита са и много твърди!
Извинявай, но запек се води когато бебето не е акало повече от 3 дни Confused
Виж целия пост
# 5
Много съм доволна от това АМ. В началото наистина изпръжненията станаха по твърди но с времето нещата се нармализираха.
Виж целия пост
# 6
Да,доволна съм...ползвахме го първите 6 месеца,наистина повръщането спря.Не сме имали проблеми със запек-само първите 10-тина дни след въвеждането му акото стана по-твърдичко,но след това нещата се рагулираха.Сега сме на Аптамил3 и съм доволна въобще от тази марка.
Виж целия пост
# 7
Повръщането спря, обаче запек си имаме, ака почти всеки ден, но акита са и много твърди!
Извинявай, но запек се води когато бебето не е акало повече от 3 дни Confused
Точно във форума четох, само че не помня къде точно, че за запек при такива малки деца се смятат твърди акита или даже, така наречената запушалка - първо пак твърдо и след него вече нормално! Може и да не съм права, но малката така се напъва докато се изака! newsm61
Виж целия пост
# 8
Синът ми е от малкото деца ,които се запичаха от Аптамил- а.
Аз го смених с Фризовом и не е имало проблеми.
Така че моето мнение е -не съм доволна от Аптамил Naughty
Виж целия пост
# 9
 Аз преди няколко дена го пробвах това АР.Иначе сме на Аптамил1,но уж това го взехме заради повръщането,обаче така се запече горката ,направо не ми се спомня.Аз от Аптамил1 съм доволна ама от това АР изобщо.
Виж целия пост
# 10
А с какъв биберон го давате?Може ли пак с Авентските?Че ние май ще минаваме на това мляко-сега сме на Аптамил1 ама много повръща-ужасно много.
Виж целия пост
# 11
Няма ли кой да ми отговори,че много ме интересува? newsm78
Виж целия пост
# 12
Няма ли кой да ми отговори,че много ме интересува? newsm78
Аз го давам с на д-р  Браун ама 2ри номер,защото много се запушваха с първия и не можеше да цока.Доста гъсто е това мляко.
Виж целия пост
# 13
Спряхме Фризовома именно по същите причини (разстроиство и повръщане) направо се родих с този Аптамил АР, всичко спря изведнъж. Пихме го към 7м.
Виж целия пост
# 14
ползвала съм това мляко когато бебка беше болна и съм доволна Peaceдавах го с биберон камера размер L и нямаше проблем.не се е запичала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия