От къде да купя пюрета

  • 653
  • 10
Мили мами, дайте съвет от къде да купуваме пюрета /може и на едро/ - плодови и зеленчукови. Ние живеем в центъра и тук нямо под 2 лв.
Виж целия пост
# 1
Кажи каква марка търсиш и ще те упътим, къде са по-евтини.
Виж целия пост
# 2
В Хит са евтини и има избор. В Кауфланд също.
Виж целия пост
# 3
В големите супермаркети, в Метро....
Виж целия пост
# 4
В Хит и Метро са най-евтини.
Виж целия пост
# 5
В Метро по принцип са по-евтини от Хит, на затова пък в Хит има много голям избор.  При всички положения цените са за предпочитане пред тези на кварталното ни магазинче на Патриарха Simple Smile.
Виж целия пост
# 6
В Метро по принцип са по-евтини от Хит, на затова пък в Хит има много голям избор.  При всички положения цените са за предпочитане пред тези на кварталното ни магазинче на Патриарха Simple Smile.

не знам за кои пюрета точно става дума, но...

малките пюрета на Хип:

в Хит Младост и Люлин са по 1,79, има 6-7 вида
в кварталното ви магазинче на Патриарха (сигурно става дума за Бъгс Бъни?) - 1,80 и има всички видове.

за 1 стотинка разлика в цената...
Виж целия пост
# 7
аз си поръчвам от папагал онлайн и са на цените в била даже и по евтино в зависимост от марката и съм доволна
Виж целия пост
# 8
Кауфланд
Виж целия пост
# 9
ХИПП- 130г:
В Метро са по 1.65лв, но се продават по 3бр. (поне преди известно време бяха така). На същата цена ги има в един склад в Люлин, но си е ходене до там.
В Билла- 1.79лв
 Peace
Виж целия пост
# 10
Много  благодаря на всички, които ми отговориха. Наистина  от споменатите най-близо ми е магазина на "Патриарха". Около нас / ок. Народния театър/ има само в една верига аптеки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия