Спешен въпрос: за колко време стават тези изследвания?

  • 11 889
  • 5
Моя дружка заминава в края на седмицата в чужбина, но трябва да направи медицинско с Васерман, СПИН и Хепатит Б.
За коко време стават тези изследвания?
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
 ShockedМалееееееее, много бързо, бе? newsm78Дано ги направят някъде . Ама Хепатитните маркери се съмнявам, че ще ги направят толкова бързо....Питайте във ВИТА.
На мен са ми правили във ВМА, за 4 дни.
Виж целия пост
# 2
Стеф, ние правихме тези изследвания в Цибалаб София, станаха готови буквално за 24 часа - но това в интернет страницата им, иначе резултатите ми бяха казали да си ги взема след 3 дни. Дадохме кръв в събота сутрин, в неделя следобед резултатите ги имаше в интернет, а във вторник следобед си ги взех на официална бланка. Може би забавянето се дължеше на факта че бях пуснала и хормонални изследвания обаче...
Виж целия пост
# 3
Ох, то за София добре, ама мен ми трябват за Пловдив Sad
Жабче, имаш предвид че ще станат бързо? Мислим за Писанец - там да ги пуснем...
На нея й трябват на хартия, после трябва да се преведе на гръцки въпросното медицинско...
Виж целия пост
# 4
Ами според мен може да станат бързо. Когато вадихме медицинско за сключване на брак Васермана го направиха за около час в Торакс. Просто зависи колко работа ще имат в лабораторията май... А и доколкото знам на някои места чакат да се съберат определена бройка от някои типове изследвания и тогава ги правят - поне така правиха хормоналните изследвания на мъжа ми в МВР болница. Защо не питате на няколко места?
Виж целия пост
# 5
Ами, то имало няколко определени лаборатории, които са одобрени от Гръцкото консулство - така че в някоя от тях трябва да се иде.
Не ги знам кои са, но предадох информацията на приятелката ми - тя ще се оправи от тук нататък.
Важното е, че все пак може да станат бързо Simple Smile
Много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия