ГМО!!! Генно Модифицирани Организми в България

  • 2 074
  • 31
Започвам темата във връзка с друга тема, където се повдигна въпроса, че се готви разрешаване на производството им в страната.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171049.60

Мили дами, решете как да се казва темата в клюкарника, петицията и действайте!.

Виж целия пост
# 1
Запис!
Виж целия пост
# 2
Това е просто недопустимо. Не стига, че една голяма част от зеленчуците и плодовете са обогатени с нитрати от изкуствените торове които се употребяват, както и животните се хранят с какви ли не добавки, за да се угояват допълнително, ами сега и това. ГМО - тези хора луди ли са. Защо трябва да се храним с изкуствени храни, които на всичкото отгоре са и по скъпи, като си имаме нашето земеделие и животновъдство.
Виж целия пост
# 3
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
Виж целия пост
# 4
Отдавна вече се храним с тях - ягоди, картофи.......Незнам дали има смисъл...
Виж целия пост
# 5
Мисля си за едно по-стряскащо заглавие на темата в клюкарника, да речем "Да спрем генните модификации на храната на нашите деца!". Нещо такова. А за петицията ще помагам за популяризиране, за съставянето нямам компетенции.
Виж целия пост
# 6
Някой може ли да ми посочи къде мога да прочета какво представляват точно генно модифицираните организми.Освен,че са вредни друго не разбрах.
Виж целия пост
# 7
http://www.zazemiata.org/gmo/information_bg.php
Виж целия пост
# 8
Благодаря,прочетох.Разбрах,че ние вече ги ядем тези храни и че с петиция няма да можем да ги спрем.Засега поне имаме малко избор какво да си купим,но има изгледи да не ни остане!
Виж целия пост
# 9
Засега поне имаме малко избор какво да си купим,но има изгледи да не ни остане!
Да де, идеята е поне да се опитаме да променим нещата.
Виж целия пост
# 10
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
И аз!  Peace
Виж целия пост
# 11
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
  Peace
Виж целия пост
# 12
Записвам се и аз.
Виж целия пост
# 13
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
Ама незнам  какво ще е това дето ще можем да направим, щото хората от това бизнес въртят,пари вадят ooooh! Иначе изцяло подкрепям Peace После що били дебели американците, ми ако знаете какво продават по техните супермаркети ooooh!
Виж целия пост
# 14
Хубаво, записвам се и тук, ама какво ще правим?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия