икси

  • 1 619
  • 10
здравейте.Имаме проблем и ни пратиха за икси в център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро София.Да ли са добри докторите?
Виж целия пост
# 1
Добри са, не се притеснявай  Hug
Добре дошла! Не се притеснявай да задаваш въпроси и разкажи нещо повече за вашия проблем ако имаш желание.  Blush
Виж целия пост
# 2
правим опити от 5 г.след изследванията ни казаха че спермограмата е лоша а при мен всичко е нормално.
Виж целия пост
# 3
Много добър избор. Перфектен екип.
Виж целия пост
# 4
Това е клиниката на д-р Владимиров. Много е добър - не се колебай. Моето първо ин витро при него беше успешно.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 5
  Наистина много добър лекар. Не се колебай. Grinning
Виж целия пост
# 6
благодаря ви много
Виж целия пост
# 7
Марианаа желая ти УСПЕХ аз също щях да ходя там знам или поне така мисля. Но от много луткане по лекари незнам май е грешка няма да ходя. Пиши ходи ли. Аз ходих един път при нас е същия проблем като при вас лоша спермаграма Дано успеете.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ще ходим когато скатаем някой лев.Но първо трябва да си направя ЦС,защото само това не съм правила.А каде ще я правя още се чудя,дали в М.дом,Шейново или Тина Киркова.
Виж целия пост
# 9
Когато на мен ми се наложи да правя ЦС, първо отидох в Тина Киркова - невероятен ужас. Никой не ти обяснява къде и при кого трябва да отидеш. Когато се добрах най-накрая до лекар трябваше да подтичвам след нея по коридора, за да ми каже кока все пак трябва да отида, трябва ли да си запиша предварително час, къде трябва да платя ... А когато я попитах за цената, ми отговори, че ще се разберем когато дойда за процедурата. Там повече кракът ми няма да стъпи. Симката си я направих в Майчин дом. Много съм доволна. Всичко ти обясняват предварително и са много внимателни.
Успех
Виж целия пост
# 10
marianaa, за ICSI не е задължително да имаш цветна снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия