Желаещи за участие в сутрешния блок на Нова?

  • 2 515
  • 52
Момичета, утре в сутрешния блок на Нова телевизия ще се обсъжда предложението на Даниел Вълчев за това първокласниците да се записват в училищата по райони.

Моля ви, ако някоя от вас ще има първокласник сега и има желание да участва пишете ми спешно   Praynig
Виж целия пост
# 1
Ужас,доно не го приемат #Crazy.Че това си е дискриминация.Аз не искам да си записвам детето в нашия квартал където училището е в ужасно състояние Naughty
Иначе съм от прованса ,но дано някой се навие,и дано е съгласен с мен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
 Писах ти на лични.

Не е прието, но сутринта вече ми искаха лична карта на родителите за да се приемат деца от района с предимство.
Виж целия пост
# 3
Дано не го приемат!

Аз лично съм страдала от такова райониране като ученичка. Close
Виж целия пост
# 4
Шани, имах съученичка, която в края на всяка седмица пътуваше от Надежда до Младост и обратно, защото родителите й се преместиха да живеят в Младост, а тя остана да си живее при баба си в Надежда, където беше записана на училище. Та от понеделник до петък живееше с баба си, а в събота и неделя - с родителите си.
Виж целия пост
# 5
Дано да не го приемат. Спомням си като тръгвах първи клас нашите имаха такива неприятности.
Виж целия пост
# 6
 Утре ще участвам в предаването.
 Искам да кажа много неща.
 Дано да се справя .
Виж целия пост
# 7
Успех, Етиа, ще те гледам!
Виж целия пост
# 8
Етия надявам се си на същото мнение като всички писали тук.Можем да ти пожелаем само да се справиш чудесно  и да намериш най - подходящите думи  да кажеш това което мислиш. Peace Peace Peace

П.П. Само да попитам към колко часа долу горе ще ви дават ,ако знаеш.Че от 7.30 до 8.00 съм ангажирана. newsm78
Виж целия пост
# 9
 Предаването е от 8.30 до 9 часа. Ще има още една майка(не я познавам) и директорките на 1-во и 3-то училище(така ми казаха).
 
Виж целия пост
# 10
Иха, и аз ще гледам! Стискам палци, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Ох,дано не го пропусна!
Виж целия пост
# 12
Eтиа, знам, че ще се справиш супер  Heart Eyes  bouquet Стискам ти палци само да си спокойна, другото знам, че ще намериш начин да го кажеш.

С теб сме  Hug
Виж целия пост
# 13
Подкрепям ви и ви стискам палци!!!!

Ние не сме в първи клас, но ако бяхме - УЖАС  ooooh! ooooh! ooooh!

Ще гледам!!!!
Виж целия пост
# 14
Оф, толкова рано няма да мога да го гледам Close.
Етиа, стискам ти палци!!!

Това с районирането е много гадно! В квартала на сестра ми, която записва детето си тази година за първокласничка, училището им за момента има най-лоша слава. Страх я е да запише там детето си и нормално да иска да го води в друго.
Аз също не съм съгласна с такова предложение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия