Крем за зърната на гърдите?

  • 3 796
  • 36
Мили мами не знам дали вече има подобна тема .../ако има съжалявам/ но искам да ви попитам вас които сте минали по този път Simple Smile С какво кремче е хубаво да се мажат зърната на гърдите  за да нямаме много проблеми по време на кърменето? Аз от сега имам...като проблема се изразява в това,че дота често ми щипе на зърната и е много неприятно!
Виж целия пост
# 1
"Lansinoh" Peace Хубаво е да се мажеш след всяко кърмене докато зърната свикнат със сученето. Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Аз се преборих с разранени зърна с кремчето на Авент
Виж целия пост
# 3
Лансинох
Виж целия пост
# 4
"Lansinoh" Peace Хубаво е да се мажеш след всяко кърмене докато зърната свикнат със сученето. Успех Hug

 Peace На мен много ми помогна.. И ги оставяй на въздух при всеки удобен случай, да няма търкане с дрехите. Първия месец почти гола си го изкарах в нас  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Много помага витамин А и е сравнително евтин продукт.И разходки "по цици" вкъщи.
Виж целия пост
# 6
Аз използвах Гармастан. Доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Много помага витамин А и е сравнително евтин продукт.И разходки "по цици" вкъщи.
Peace

Аз също ползвах Гармастан и Лансинох, но и двата са скъпи/ единия 14-15лв. другия около 10 лв, но е туба от 10 грама/ но помагат, Лансинох е чист ланолин и не се отмива от гърдите и това му е предимството.
Има и няколко теми в библиотеката може да ги погледнеш.
Виж целия пост
# 8
лансинох и Гармастан съм ползвала, от първият съм по-доволна.
Виж целия пост
# 9
Гарместан, нямах никакви проблеми
Виж целия пост
# 10
Месеци наред хвърлях грешни пари за кремчето на Авент, докато един ден не купих Лансинох. От тогава нямам никакви проблеми със зърната. Мажа ги веднъж седмично, нещо като профилактика. С авентското кремче трябваше нон-стоп да се мажа и пак зърната бяха разранени.   bouquet
Виж целия пост
# 11
лансинох и Гармастан съм ползвала, от първият съм по-доволна.

И аз бях по-доволна от Лансинох!
Виж целия пост
# 12
Гармастат мажех често и смея датвърдя че помогна
Виж целия пост
# 13
И аз съм за Лансинох с две ръце Peace Приготвя се от най-неутралната мазнина и е най-пречистения медицински ланолин! резултатите са неоспорими!
Виж целия пост
# 14
Аз се мазах с Гармастан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия