За душа преди секс

  • 15 335
  • 136
Всеки път ли успявате да си вземете душ преди секс?
Виж целия пост
# 1
Когато успея да взема душ  се чувствам по добре  и затова се старая да го направя.
Виж целия пост
# 2
Мм, не. То секса при нас е изневиделица. Няма да се спирам с душа, я. С душ ми е по-добре, но не успявам всеки път.
Виж целия пост
# 3
аз се къпя по 2 пъти на ден,така че времето от банята до секса не е много
но виж,да почнеме да се натискаме и аз да му кажа,чакай да се подмия,не се е случвало.
то ще се загуби цялата страст  Naughty
Виж целия пост
# 4
Разбира се, че не Wink....то и мерак, и всичко изчезва, ако кажеш - Чакай да си взема едно душче Mr. Green...
Виж, ако си го вземем заедно Flutter....
Виж целия пост
# 5
аз се къпя по 2 пъти на ден,така че времето от банята до секса не е много
но виж,да почнеме да се натискаме и аз да му кажа,чакай да се подмия,не се е случвало.
то ще се загуби цялата страст  Naughty

Същото е и при мен.
Виж целия пост
# 6
моя близка кара всеки път приятелят и да се къпе преди секс,дори да се е къпал преди 2-3 часа
почват да се натискат и тя задава култовата си реплика.не знам как той и се ''подчинява''.аз ако бях щях да я вкарам малко в релсите
п.с.тя също се къпе специално преди акт  #Crazy то на мен ще ми умре желанието
Виж целия пост
# 7
аз се къпя по 2 пъти на ден,така че времето от банята до секса не е много
но виж,да почнеме да се натискаме и аз да му кажа,чакай да се подмия,не се е случвало.
то ще се загуби цялата страст  Naughty

 Peace
Виж целия пост
# 8
Мм, не. То секса при нас е изневиделица. Няма да се спирам с душа, я. С душ ми е по-добре, но не успявам всеки път.

и при нас  dancing
Виж целия пост
# 9
ми на мен ми е гадно цял ден да съм била на работа и после без си взема душ. ако се случи така го завличам в банята с мен /или той мене с него  Laughing/
Виж целия пост
# 10
Студентско общежитие. На двама пичове им се паднал съквартирант дето не обичал много-много да се къпе. Когато положението станало нетърпимо, те решили да го накарат все пак да се окъпе, ама сега, как да му кажат....
Като се прибрал вечерта, те го попитали:
-"Абе, Иване, ти след секс взимаш ли душ?"
-Да, естествено." - казал им той.
-"Ами, такова, май ти е време да правиш секс"...

Аз се къпя два пъти на ден. И точно "преди" - ами не се втървам през глава към банята, ама "след" винаги. То не е ли по логично "след" човек да се поокъпе, вместо да кисне в собствен  и чужд сос newsm78;

Ха, честита баня!
Виж целия пост
# 11
моя близка кара всеки път приятелят и да се къпе преди секс,дори да се е къпал преди 2-3 часа
почват да се натискат и тя задава култовата си реплика.не знам как той и се ''подчинява''.аз ако бях щях да я вкарам малко в релсите
п.с.тя също се къпе специално преди акт  #Crazy то на мен ще ми умре желанието

Според мен това е психически проблем.  Sad  Как ли успява да не го обиди с 'култовата си реплика'?

Отчасти разбирам момичето, затова също гледам да съм чистичка, когато се прибере мъжото. Обаче да му кажа "Преди да ме пипнеш, върви да се изкъпеш"...  #Crazy Все пак, като си си го избрала за мъж, си гледала и нивото на личната му хигиена, нали така?

Виж целия пост
# 12
А какво ще кажете за ходенето по голяма нужда след сутрешното кафе?  Laughing
Виж целия пост
# 13
А какво ще кажете за ходенето по голяма нужда след сутрешното кафе?  Laughing
естествен процес!!! Joy Joy Joy Toilet
Виж целия пост
# 14
То е ясно, че преди да си легнат децата, секс не може да има. Затова, щом им загася лампата - и веднага под душа. Може и да не правим секс, но къпана спя по-хубаво. А и иначе поддържам перфетна хигиена /винаги се позамийвам, дори когато само пишшшш!/, по принцип не се потя и си мия зъбите веднага след ядене, другите интимни тоалети също гледам да поддържам в приличен вид, за да не съм изненадана. А когато бях мома и ми се случеше, без да съм подготвена, изобщо не се притеснявах "Извинявай, отивам до банята!" и толкоз. Като знам аз колко не обичам неприятни миризми, се старая да не поднасям моите другиму! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия