Кървене преди термина

  • 3 618
  • 17
Момичета, моля помогнете ми, токущо отидох до тоалета и установих, че кървя.Термина ми е след 5 дена. Какво означава това ? Падна едно по-голямо кърваво петно, може ли да е тапата ? Но има и още кръв. Какво да правя ? Случвало ли ви се е ?
Виж целия пост
# 1
Темата не е за тук, но....обади се на гинеколога си обезателно
Виж целия пост
# 2
При мен така беше няколко часа преди раждане. Успех  Hug!
Виж целия пост
# 3
Задължително се обади на гинеколога си .
Виж целия пост
# 4
Направо отивай, само с обаждане не става, трябва преглед.
Виж целия пост
# 5
консултирай се с гинеколога си, възможно по-бързо
Виж целия пост
# 6
консултирай се с гинеколога си, възможно по-бързо
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Отивай направо с багажа.За такова кървене ме приеха в болницата и родих след 3 дни.Успех!
Виж целия пост
# 8
Направо отивай, само с обаждане не става, трябва преглед.



newsm10
Виж целия пост
# 9
да не те плаша ама искай да погледнат за отлепена плацента МНОГО е опасно и за теб и за бебо!
Виж целия пост
# 10
сигурно е тапата, а това незначи непременно ,че раждаш. може да минат и няколко дни докато родиш. за всеки случай иди на лекар да си спокойна. и леко раждане!!
Виж целия пост
# 11
сигурно е тапата, а това незначи непременно ,че раждаш. може да минат и няколко дни докато родиш. за всеки случай иди на лекар да си спокойна. и леко раждане!!
  Peace
Aз бях по същия начин, няколко дни преди да родя ми падна тапата, обади се на гинеколога за да си по сигурна и спокойна.
Виж целия пост
# 12
сигурно е тапата, а това незначи непременно ,че раждаш. може да минат и няколко дни докато родиш. за всеки случай иди на лекар да си спокойна. и леко раждане!!
Виж целия пост
# 13
Сиси - ако става въпрос за ярко-челвена кръв отивай в най-близкото родилно, по най-бързия начин.
Тапата е кафеникава и слузеста. Тогава не е за притеснение.

Темата е от вчера...стискам палци всичко да е наред - и мамата да има едно леко и безпроблемно раждане и бебчето да е здраво и прекрасно Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Ух, дано е тапата и всичко да е наред! Стискаме палци  Praynig и чакаме хубави новини  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия