каква марка е това чудо?

  • 1 891
  • 16
Може ли някой да ми каже каква марка е това колелце,че искам да си го порачам, но никъде не е дадено какво е.

http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFFBH8/sr=1-44/qid=1168 … 1031&mcb=core
Виж целия пост
# 1
С голями букви над него е написано-"Mothercare".
Виж целия пост
# 2
Ми то си пише.
Виж целия пост
# 3
Божееееее аз си мисля че са магазини smile3555
Виж целия пост
# 4
Страхотно е!Искам и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Марката магазини е това а не самото чудо.Те продават и Куини и Стоке ...много марки
Виж целия пост
# 6
олеее,  Crazy страхотно е, ако намерите някъде  #Crazy непременно дайте координати!!!
Виж целия пост
# 7
Можеш да провериш в магазина на Mothercare дали могат да ти го поръчат. Имат каталози и правят поръчки, но цените са по-високи от тези в сайта. Имат магазин  в София Мол.
Виж целия пост
# 8
олеее,  Crazy страхотно е, ако намерите някъде  #Crazy непременно дайте координати!!!

  Ами поръчай си го,доставят до цяла Европа. Crazy
Виж целия пост
# 9
да бе, само дето ще трябва да платя още толкова за доставка, то само ние май знаем, че сме в европа - все още сме в графата други! пък е по-добре око да види - ръка да пипне, макар че за тази марка нямам притеснения.  Naughty но знае ли чавек... ooooh!
Виж целия пост
# 10
Марката магазини е това а не самото чудо.Те продават и Куини и Стоке ...много марки

Имат и собстевено производство и то доста голямо-текстил, колички и други
Виж целия пост
# 11
да бе, само дето ще трябва да платя още толкова за доставка, то само ние май знаем, че сме в европа - все още сме в графата други! пък е по-добре око да види - ръка да пипне, макар че за тази марка нямам притеснения.  Naughty но знае ли чавек... ooooh!

  Пробвай в ebay,там обикновенно се намират такива неща на доста по-прилични цени.  bouquet
Виж целия пост
# 12
itsimagical 3x3 evolution e това чудо http://www.imaginarium.ie/vIE/TiendaTemasProductoLista.asp?aspIdNodo=732 това е сайта им.itsimagical е фирмата.
Виж целия пост
# 13
С голями букви над него е написано-"Mothercare".
Peace Crazy
Виж целия пост
# 14
Аз живо се интересувам от това колело и също търся начин да си го набавя. За съжаление попитах тук в магазина на mothercare и те ми отговорих, че не го доставят! Разочароваха ме много, а по принцип съм голям фен на фирмата. Не мога да разбера защо е толкова трудно да го доставят Thinking, тогава да не ни дразнят и да си направят каталог само на нещата, които доставят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия