Дали ритането е реакция на външни фактори?

  • 1 807
  • 42
От известно време вече усещам ритничетата на бебо отчетливо.
Забелязах, че най-много "се бунтува" като пътувам в трамвая... А вчера наминахме през някакъв купон с електронна музика (тупца-тупца) и то пак се разрита доста (и в двата случая говоря за серия шутове, а не спорадични - каквито има най-вече рано сутрин и късно вечер)  ... и се зачудих дали реагира или е съвпадение? И второ: като рита, означава ли че му е зле, че му е добре или нищо не означава?  Simple Smile
Вашите бебоци кога най-много ритаха? Забелязали ли сте някакви такива зависимости?
Виж целия пост
# 1
и моят бебок думкаше в трамвая Joy всеки път.
знам, че бебоците ритат и при силна музика също. моето не риташе. Peace
Виж целия пост
# 2
Не съм забелязала да рита на точно определено място. Simple Smile Той по принцип не е от най-активните бебета. Най-много рита, като легна, но това си е съвсем нормално. Peace
Виж целия пост
# 3
Синът ми риташе и се бунтуваше като легнех по гръб.
Виж целия пост
# 4
не знам как ще прозвучи, сигурно като майка-садистка, но когато не беше ритал дълго и се чудех какво става, пусках музика и започваха ритничетата Blush  Heart Eyes
така че, да - отговаря на шумове Peace
Виж целия пост
# 5
Мими риташе най много щом почнех да хапвам слънчогледови семки.
Виж целия пост
# 6
Синът ми риташе и се бунтуваше като легнех по гръб.
и мойто бебче сега прави така.
Виж целия пост
# 7
Бебока ме рита когато лежа по гръб, слушам силно музика или се задържа доста време на едно место например пред компютъпа Laughing
Виж целия пост
# 8
От известно време вече усещам ритничетата на бебо отчетливо.
Забелязах, че най-много "се бунтува" като пътувам в трамвая... А вчера наминахме през някакъв купон с електронна музика (тупца-тупца) и то пак се разрита доста (и в двата случая говоря за серия шутове, а не спорадични - каквито има най-вече рано сутрин и късно вечер)  ... и се зачудих дали реагира или е съвпадение? И второ: като рита, означава ли че му е зле, че му е добре или нищо не означава?  Simple Smile
Вашите бебоци кога най-много ритаха? Забелязали ли сте някакви такива зависимости?

напоследък мойто рита като се ядосам Sad
може би усеща отрицателните емоции Cry
Виж целия пост
# 9
Баткото ужасно се стряскаше от асансьора - на последен етаж сме и при всяко тръгване се чува едно щракане, което го събуждаше на секундата Grinning
Виж целия пост
# 10
Именно това се чудех, майка ми каза, че трябвало да му спестявам такива "емоции" като силна музика.... и трамвай ... та се чудех дали наистина ги усеща като нещо неприятно или просто го "разбуждат" тези шумове...  Laughing Чудя се още дали като се роди, ще реагира пак на трамвая както в корема ми?  newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 11
аз мисля, че просто се събужда
а пътуването в трамвай определено не е приятно, така че може и да не обича Laughing Wink
Виж целия пост
# 12
По-скоро си мисля,че външните фактори влияят на нас,а породените емоции на бебчовците ни.
Моето Ритливче,ме шутира най-много когато стане време за хранене,когато легна по гръб и когато съм  разстроена.
Проявяват си характерчетата още от сега! Laughing
Виж целия пост
# 13
И аз съм забелязвала ,че реагира на определени звуци,а най-силни ритници получавах в легнало положение по гръб.
Виж целия пост
# 14
Постоянно рита бебешока и напомня за себе си!
Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия