Кажете ми как свърши филма "Следи" тази вечер

  • 638
  • 10
Досега не съм го правила /това да пускам спам теми/
ама винаги си има пръв път  Embarassed Embarassed
Кажете ми моля ви как всъщност свърши "Следите"?
последните 10 минути, не можах да ги изгледам, а за толкова не ми се тегли филма ...

Виж целия пост
# 1
Ама че съм куха лейка... Гледах го и даже не мога да си спомня, за какво ставаше въпрос ooooh! newsm78.
Кажи де...
Накрая не си спомням сватба да съм гледала тази вечер, значи не са се оженили...
Виж целия пост
# 2
За извънземните
Гледах го до момента в който извънземното гепи сина на Мел Гибсън
И до там ...
Някой да се смили над мен  Cry
Няма да мога да заспя
Виж целия пост
# 3
Ааа... сетих се. Накрая избягаха извънземните, а тях не можаха да ги видят в къщата.
На сина му няма нищо, гепи го и го пусна после. Накрая се прегърнаха и свърши Peace. Споко!
Виж целия пост
# 4
Уфф!
Отивам да спя спокойно Wink
Ми то точно на най-интересното, малкото рече - има акооо - и хайде в тоалетната за 10 минути ... като се върнах - вече свършил.
Виж целия пост
# 5
Те така обичат - на най-интересното място да ревнат за нещо Mr. Green.
Ама филма много шум за нищо, да ти кажа... Яд ме е, че проявих такова търпение да го гледам.
Виж целия пост
# 6
Аз и за това нещЪ да си правя труда да го дърпам. Втори път едва ли ще го гледам.
Явно затова ми е забегнал по тъч линията, а Мел ми един от любимите актьори
Виж целия пост
# 7
Извънземните си тръгнаха, защото нашите откриха как да се борят с тях - с най-обикновена вода  Grinning
А Мел го откри съвсем случайно, като бутнаха една от чашите, дето момиченцето беше наредило навсякъде, върху извънземното и братът го перна с бухалката.
Виж целия пост
# 8
Преди това извънземното пръсна отровен газ в носа на момчето, но той не е подействал, защото момчето е получило пристъп на астма и дробовете му са били затворени.
Хоакин Финикс взе бухалката, с която е поставил рекорд по бейзбол някога, и започна да млати извънземното. После го заля с вода и горкото НЛО умря.
Накрая дадоха как пасторът се връща към призванието си и отново слага свещенническата якичка, явно отново повярвал, че има Господ.
Виж целия пост
# 9
Аха - блудният син се завръща Wink
Тъкмо някой в темата за Шесто чувство се чудеше за смисъла на филма и постоянните спомени от катастрофата със съпругата на героя. Пък то толкоз очевадно било Wink
10х Лилита Wink
Виж целия пост
# 10
Те, всичките филми на М. Найт Ш......./сори, ма така и не научих как му се пише името/ са такива - локуми, локуми и най-важното в последните 10 минути. Така че аз се бях запасила с търпение и си чаках края.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия