От колко годишни оставяте децата си да се справят сами в обществена WC?

  • 1 314
  • 28
Аз все още влизам с дъщеря ми като ходим по обществени WC и я вдигам /сигурно защото е 15кила с мокри дрехи, та още мога/, ама вече трябва да я оставям да се оправя сама. За съжаление повечето тоалетни  са под всякаква критика и не мога да се преборя с отвращението си.  Sick Не знам, споделете трикове  как сте научили вашите момиченца – хартия ли слагате, какво правите за да не се докосват до седалките? Тя е дребничка и понякога тоалетните са й високи и няма как да се изпишка полуправа. Направо завиждам на мъжките мами, че нямат такива “проблеми”. Знам, че в детската никой не й се грижи, ама там се успокоявам, че не е баш обществена, само деца са.. А като излизат само с татко й или някой друг, не може да я водят в мъжката или да ходят все по храстите... Еми това е, кажете моля вашите ”тоалетни патенти”  Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз все още ходя с моята в обществените тоалетни. Разбира се отдавна не я вдигам, защото е бая кила.
Ходя с нея, защото ме е страх да не я уплаши някой и защото преди това изчиствам седалката или слагам от тези хартиени салфетки за тоалетни чинии, които ги има в някои тоалетни.
Виж целия пост
# 2
Спрях да ходя, когато стана ученичка.
Хартии не слага. Със салфетка повдига дъската, стъпва на чинията и я ползва като клекало.
Виж целия пост
# 3
Моето момче прекрасно се справя само в ДАМСКАТА тоалетна на МакДоналдс smile3501

В мъжката веднъж, като беше пълна дамската, почуках и нахълтах, беше шаш и паника smile3532Обаче излязохме, на детето не му хареса, атмосферата в дамската по му приляга, май.А в самата кабинка отказва да е с мене и се справя отлично.Аз чакам отвън.На 4 е юнакът.
Виж целия пост
# 4
Моята дъщеря е почти на 7 г., но винаги я придружавам в обществени тоалетни. Забърсвам с навлажнено парче хартия тоалетната седалка, а после постилам тоалетна хартия и я придържам, докато се изпишка. В къщи после - задължително миене. Ако няма тоалетна хартия в съответното помещение - изкарвам я навън, в храстите.
Виж целия пост
# 5
 Щерката е на седем и все още ходя с нея в обществените тоалетни.
Изявявам се като контрол - да видя дали си е почистила тоалетната, дали си е постлала тоалетна хартия преди да седне, да не пипа стените, дали си е измила хубаво ръцете - абе най-добре да не ползва обществени тоалетни...
 Малкият естествено е все още с мен.
Виж целия пост
# 6
Въобще и не си помислям да я пускам сама в обществените тоалетни за момента. Дори в хубави хотели пак влизам с нея и я вдигам. Само като си помисля що дупета са сядали по тез тоалетни чинии и  Sick
Виж целия пост
# 7
Моите са момчета, но все още влизаме и с големия (аз или баща му). До кога ... и аз не знам  newsm78 ...
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря е почти на 7 г., но винаги я придружавам в обществени тоалетни. Забърсвам с навлажнено парче хартия тоалетната седалка, а после постилам тоалетна хартия и я придържам, докато се изпишка. В къщи после - задължително миене. Ако няма тоалетна хартия в съответното помещение - изкарвам я навън, в храстите.
И ние сме така.
Виж целия пост
# 9
Моята дъщеря от 5 г посещава сама това място навън.
Няма нужда от помощ. Нито от напомняне да си пусне водата или да си измие ръцете.
При нас почти няма от кого да се уплаши.
Виж целия пост
# 10
от 2 годишен Peaceно по голяма нужда все още му помагам.Но повече гледа да си е в къщи по голяма
Виж целия пост
# 11
Като прочетох обществена тоалетна и потръпнах!То аз се притеснявам да влизам в такива,какво остава малката да пусна вътре.Засега още ползва гърне у дома,не е сядала на тоал.чиния,а навън отказва да пиша-ни в храсти,ни в гащички,ни в тоалетна!Затова бързо се прибираме.На 2 и 1/2 г. е.Не зная занапред как ще е,но съм сигурна ,че докато мога,ще помагам и осъществявам контрол.Предпочитам храсти пред тоалетна-особено за дете до 5 г.После вече няма как-тоалетна и помощ от възрастен.
Виж целия пост
# 12
Спрях да ходя, когато стана ученичка.
Хартии не слага. Със салфетка повдига дъската, стъпва на чинията и я ползва като клекало.

  И аз мисля така да ги уча,обществените тоалетни са гадно нещо,не мога да си представя детето ми да седне там.За сега ходя с тях и ги вдигам. Peace
Виж целия пост
# 13
И аз се ужасявам от обществени тоалетни но се налага понякога   или по май по честичко .
Големия ми син отдавна се справя сам и умира да ходи в общ.тоал.  , особено в :
      Макдоналдс (софия ленд-преди)редовно ходи по голяма нужда и в Хит ,също в Арена,    аз докато се затичам            ( когато бях бременна )и той веднага ми изчезва от погледа и разбира се влиза в мъжката  #Crazy- там немога да вляза разбираемо е .
 
И  незнам какво става- той така си свикна , дори неми казва а направо отива.... и неискам да се замислям за болестите който са там по седалките и дръжките на чешмите и въобще си е проблем.. какво да направя  newsm78
Виж целия пост
# 14
Спрях да ходя, когато стана ученичка.
Хартии не слага. Със салфетка повдига дъската, стъпва на чинията и я ползва като клекало.

Само да отбележа, че това последното е ужасно опасно... може да се счупи чинията и ... няма да продължавам... Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия