kогато сте много ядосани

  • 2 251
  • 34
Какво правите като ви е яд на някой? Ама много ви е яд  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Става въпрос за това как ви минава, а не някакво конкретно действие срещу човека, който ви е ядосал.
Скарах се с един човек преди седмица, даже може да са и две. Няма начин да се разправяме... да се разбираме или каквото и да било... Просто не мога да го гледам, като се сетя за него направо побеснявам  #Cussing out , разваля ми се настроението, гадно ми е. Искам да не  обръщам внимание и да не се паля, всеки път като се сетя за случката, ама не ми се получава.
Та как ви минава на вас? Въобще минава ли ви?
Виж целия пост
# 1
Подхождам иронично когато говоря за него и с времето ми минава....Все пак зависи от много неща - близък ли ми е , за какво сме се скарали , колко често го виждам.... Laughing
Ако ми е роднина или мн близък и е някакво недоразумение прощавам....Отмъщението не връща загубеното ! Hug
Виж целия пост
# 2
Подхождам иронично когато говоря за него и с времето ми минава....

Намирам му най-големия дефект, кусур и т.н. и когато говоря за него използвам дефекта като наименование - например Мазньото, Дебелака, Пърхутката и подобни. Та с времето ми минава, даже и измисления прякор изчезва. Идеалната ситуация - никога да не ни се пресекат пътищата отново рядко се случва, но гледам да огранича възможните контакти до абсолютно задължителния минимум.

Не отмъщавам.  Има кой да наказва, не съм аз.
Виж целия пост
# 3
Поне една седмица ми държи,но  ми минава по-бързо ако се разкрещя и си излея душата  Rage
Виж целия пост
# 4
 На мен ми минава много бързо(понякога съжалявам) - ще избълвам един тон глупости по негов адрес пред някой близък(обикновено мъжът ми) и после ще ми мине. Просто ще остане неприязън, но няма да отмъщавам, да плета интриги или нещо подобно.
Виж целия пост
# 5
Докато не си поговоря с него просто не ми минава.
Ако ме е вбесил толкова, вероятно ми е близък, просто не близките не успяват да ме докарат чак до там. Е, в екстремни ситуации може би. Спомням си пътувахме с приятелка в такси (беше преди поне 10 години). Когато слизахме стана скандал заради надута сметка и той я удари и отпраши. Още се паля като се сетя, искам да го убия.
А иначе си представям как го бия, мръсника дето ме е вбесил, докато ми мине. Нещо като боксова круша наум.
Защото в реалността не бих ударила човек, ама и това не е сигурно  Joy
Виж целия пост
# 6
Подхождам иронично когато говоря за него и с времето ми минава....

Намирам му най-големия дефект, кусур и т.н. и когато говоря за него използвам дефекта като наименование - например Мазньото, Дебелака, Пърхутката и подобни.

Прави сте, даже ми стана смешно, сещайки се как изглежда hahaha
Не ми е роднина, нито близък. Имат бизнес с мъжа ми и искам или не се засичаме отвреме навреме. Затова нито мога да злословя, нито да правя каквото и да било, нито на мъж ми да се изплача, за да не го настройвам и него така  Sad
Виж целия пост
# 7
Накрещявам се едно хубаво , коментирам с мъжа ми и ми минава . Но като видя човека  , пак се сещам и гледам да го избягна , за да не стане публичен скандал  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
когато ме лъжат
Виж целия пост
# 9
Когато се скарам с някой първите 2-3 часа ми иде да го удоша , понякога действам доста грубичко  Embarassedи казвам неща които по принцим няма да му кажа , особенно ако сме близки.Но аз това не харесвам  в себе си , че не мога да се сърдя и колкото и да ми е тежко бързичко ми минава .Като се наспя хубаво и на другия ден нищо ми няма.
Виж целия пост
# 10
Тегля му една майна, отивам да направя няколко кръгчета в парка, сипвам си едно/две/три питиета, тегля му още една майна, пийвам си питието и считам случая zа приклЮчен...няма смисъл да се натоварвам повече zаради иzгъzиците на г_н Х. Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Ядосана ли съм еееееееееййй мани, няма сила на земята, която да ме укроти. А и остави друго, много съм злопаметна и ми държи доживот Naughty - това е. Характер братче - скорпионски, няма близък, няма далечен, мачкам наред, което разбира се хич, ама хич не е хубаво, но просто съм си такава. А пък някой да ме излъже или интригантства зад гърба ми #Crazy Rageбоже опази, дотук съм. Изключително крайно, но факт. Но пък за хората, които ме уважават и имат истинска нужда от помощ - във всякакъв смисъл (финансова, морална и пр.) залъка си деля на две и давам  всичко от себе си.
Виж целия пост
# 12
Аз пък като ме ядоса много някой се разплаквам.И като се нарева хубаво ми минава.
Виж целия пост
# 13
Аааа, много бавно ми минава и не правя нищо по въпроса а само чакам, защото и да се правя, че не ми дреме, то ме е яд толкова много, че още по-зле става. Естествено след време дори да ми мине, като видя въпросния човек и ми иде да му извадя очите. Дето има една реплика:" Ако видя да му горят зъбите - няма да спра да му пикая в устата" (   извинете ме , но е изключително подходяща за ситуации на неубоздан гняв) .! hahaha
Виж целия пост
# 14
 Joy мацки страхотни сте.   bouquet
Добре ми действа разсейването и вие го правите чудесно.  Hug
За протокола - още ме държи, но лека полека преминава към безразличие  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия