Обувки MELANIA?

  • 4 140
  • 14
http://www.adamsshoes.gr/as/index.asp?Lang=en&p=4&catID=16 Купувал ли е някой? Бихте ли споделили мнения...

Благодаря
Виж целия пост
# 1
А къде ги има тези обувчици?
Виж целия пост
# 2
http://www.ccs-mall.com/tenant.php?type=1&tenant_id=185 Пише , че в Адамс ги има... Аз знам, че отскоро се внасят в БГ. Имат рекламни билбордове. Но незмам качество , цена...
Виж целия пост
# 3
Ще следя с интерес  Peace
Виж целия пост
# 4
 И аз от известно време се заглаеждам в билбордовете им,пише някакъв адрес и тел.,но според мен това е офис на вносителя. newsm78
Виж целия пост
# 5
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!
Виж целия пост
# 6
На сПайдър мен има и в каталога на Сандик Peace
Виж целия пост
# 7
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace
Виж целия пост
# 8
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace

И аз мернах някъде този билборд ама ми се стори, че пишеше на България 88 е магазина.
Виж целия пост
# 9
Фантичка,благодаря за инфото!В събота мисля да отида до там - дано да ги намерим.Нямам търпение да отида още сега,но малкия е на детска,а без да мери не смея да му купя обувки или маратонки.
Колкото до Сандик - купувала съм веднъж техни маратонки и не бях очарована,не смятам да купувам за в бъдеще от тях.
Виж целия пост
# 10
Аз мернах два три модела "Мelania" в магазина за обувки в Сити центъра, който се казва Леонардо или нещо подобно (за съжаление не помня точно името) на първия етаж е май над партера.Та там тези два-три модела бяха по около 70 лв! newsm78
Виж целия пост
# 11
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace
би ли погледнала и телефона   bouquet
Виж целия пост
# 12
 Качествени са - купих на София такива зимата от Италия  и съм доволна - естествени материали , леки , обуват се лесно - пак зависи от модела де , защото и цените са доста различни , аз видях Мелания за 10 евро и за 50 евро , а купих на София за 35 .
 Имат свежи модели , надявам се , че в БГ внасят последните колекции на разумна цена .
Виж целия пост
# 13
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace
би ли погледнала и телефона   bouquet

 0885 612 600   bouquet
Виж целия пост
# 14
МЕРСИ   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия