Смачквам се

  • 1 925
  • 25
От няколко дни, като ставам сутрин, и забелязвам, че кожата ми е смачкана. На черти, големи. По лицето, гърдите и корема. Досега не ми се е случвало. Защо така?  Tired
Виж целия пост
# 1

Обикновено е причинено от обезводняване и задържане на течности поради нарушен баланс на електорилитите.
Затова най-добре да се увеличи водата, да се намали солта или да се замени с калиева.
Ако се задържи повечко време и въпреки усилията не се маха, това си е за преглед при доктор.
Виж целия пост
# 2
От няколко дни, като ставам сутрин, и забелязвам, че кожата ми е смачкана. На черти, големи. По лицето, гърдите и корема. Досега не ми се е случвало. Защо така?  Tired

На диета ли си ?
Виж целия пост
# 3
ох и на мен ми се е случвало като бременеех Rolling Eyes
но може да е нещо временно.....например много да си се въртяла в леглото и да си се понамачкала,не си мисли че е нещо страшно Hug
Виж целия пост
# 4
Joy Не е истина просто Joy

Повече течности пий (поне 1,5-2 литра на ден) и се мий с по-студена вода.
Виж целия пост
# 5
Не съм на диета.
Цял живот се къпя с почти студена вода, топла мразя.
Явно ще да е от сол и малко течности, вярно е, че не пия напоследък.
Благодаря, момичета,   bouquet
Виж целия пост
# 6
Смени солта. От много време ние сме само на морска. Че натриевият хлорид е доста вреден от всяка една гледна точка  Peace
Виж целия пост
# 7
Колкото и да е неприятно, от ЕГН-то е.Тепърва предстоят изненади.
Арабките, за да проверят колко е млада една жена, я щипят отгоре на ръката - ако се задържи кожата  - пиши я бегала Twisted Evil

Шегувам се, естествено.
Просто виж как спиш.Ако ти се насъбира част от бельото, остават такива следи.
И не се гледай в огледалото преди душа  bouquet
Виж целия пост
# 8
Смени солта. От много време ние сме само на морска. Че натриевият хлорид е доста вреден от всяка една гледна точка  Peace

От 4 години и ние сме само на морска  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И аз съм смачкана всяка сутрин, въпреки че съм на 22, а и цял живот не съм обичала водата. Пия само сокчета и то не по 2 л.на ден, а максимум 1 л. Мисълта ми е, че при мен едва ли е от това, защото не съм спряла да пия от скоро. Но за морската сол не знаех....
Виж целия пост
# 10
абе мила бъдеща сватичке, да не е това от диетата на Тонимира Вафелини???
 я веднага да спираш, че няма да те взимам сбръчкана за роднина!!!
Виж целия пост
# 11
Може просто да ти е много топла стаята, в която спиш, иначе и на мен ми се е случвало, докато бях бременна Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Случвало ми се е неведнъж. Никога обаче не съм се замисляла, че това е показател за нещо Crazy. И аз не приемам много течности, и съм за бой. Blush
Виж целия пост
# 13
А, стаята не е топла. И аз една диета пазя... не съм хич стриктна. Ама не ми се вярва да се мачка човек от диета  Thinking
Това на Асса ще да е, хубаво обяснено  Blush
Виж целия пост
# 14
За пръв път чувам за подобно нещо "смачкване" newsm78 И това ли може да ни се случи - лелее Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия