Добър детски офтамолог във Варна

  • 665
  • 6
Здравейте мамчета,
Обръщам се към вас с молба за препоръки относно някой специалист-офтамолог във Варна.
От както се прибрахме от болницата имаме упорити гурли и на двете очички.  В самото начало капвахме капки по предписание на педиатърка, но оченцата не се оправиха. Посетихме офтамолог, който смени поне 5 вида капки. Сигурно съм купила вече около 10 вида капки, но ефекта е временен като ги спрем и оченцата отново почват да сълзят и да образуват гурлички. Последно ходихме на друг офтамолог, който каза че имаме запушени слъзни каналчета и трябвада да се подложим на операция Sad. Ето защо ми се иска да го види поне още един добър специалист и да ни посъветва какво да правим, за да се реши проблемът веднъж завинаги.
Ще ви бъда благодарна ако можете да ми дадете координати на специалист, от който вие сте останали доволни.
Предварително благодаря на всички ви   Hug
Виж целия пост
# 1
Мога да ти дам координати на доц .Контрова.Пиши на лични ,ако все още се интересуваш.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз заведох дъщеря ми в частната клиника св.Николай Чудотворец и останах много доволна.Мога да ти дам телефона и адреса ако те интересува пиши ми.Там работят и с направление от личния лекар.
Виж целия пост
# 3
Доцент Контрова - страхотен лекар
Виж целия пост
# 4
д-р Светла Николова от очна поликлиника
Виж целия пост
# 5
Днес водих сина си при доц.Контрова.Много съм доволна, има страхотен подход към малки деца. Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за съветите момичета Grinning. Записах час за доц. Контрова за 3ти април, ще пиша после какво ни е посъветвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия