Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 403
  • 175
Може ли някой да ми каже нещо повече за Брайн Боостер?
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Има доста изписано по темата Brain Booster. На този сайт можеш да прочетеш листовката му.
Ние тази седмица приключваме с първата опаковка. Мога да кажа, че съм много доволен. Детето стана много по-възприемчиво. В началото и по-нервно, но намалихме дозата (а може би и привикна) и сега нямаме проблеми. Ако те интересува още нещо - питай.
Виж целия пост
# 2
Аз вече ти писах моето мнение но пак ти казвам  че съм много доволна от тази хранителна добавка и да не се колебаеш а да се консултираш ако трябва пък и за твое успокоение със специалист и да започнеш да го даваш на детенце. Мисля че няма да съжаляваш ние вече две години го пием.
Виж целия пост
# 3
Здравей,
Има доста изписано по темата Brain Booster. На този сайт можеш да прочетеш листовката му.

Ако те интересува още нещо - питай.
Friend, а къде се продава? Има ли го по всички аптеки?
Виж целия пост
# 4
От сайта им можеш да вземеш телефона им и в зависимост от това, в кой район на София или страната си, да ти кажат в кои аптеки имат дистрибуция и препоръчителна цена, която дават, а така също и от офиса им, можеш да отидеш да си го купиш. Близо до хотел Славия се намират. Много добър ефект дава, видимо влияе върху концентрацията и адекватността на детето, но по- добре е да отидеш да го купиш от офиса им, защото там имат лекари и могат да те консултират по колко време да го вземате и какви почивки да правите. Две години, ако са без прекъсване , е много дълъг период. Имат и една добавка за повишаване на имунната система, с която препоръчват да се редува брейн бустера. Като се работи с детето активно, бустера подпомага работата, иначе не прави чудо.
Виж целия пост
# 5
Friend, а къде се продава? Има ли го по всички аптеки?
Тук във Варна не. Купихме първата опаковка с поръчка (доставка за 2 дни от София). Втория път го имаше свободно. Така че из София при всички положения трябва да го има в големите вериги аптеки.
dorothy от форума беше писала, че фирмата, която го разпространява е близо до тях. Ако искате, попитайте я къде точно е това. А и там било по-евтино. Тук го купувам за 44-45 лв.
На нас ни го препоръча генетик-педиатър, който е наблюдавал развитието на доста деца със СД (и не само). И не съжалявам! Пием по-малка доза от написаното в листовката. Предписанието е за прием от 3 месеца и после 1 почивка.
Според мен е по-добре да се консултирате с лекаря, който наблюдава детето ви, а не от фирмата разпространител...
Виж целия пост
# 6
Приятелче понеже питах във фирмата, за друга мама – във Варна го продават във аптеката на Санита, ако искаш ще издиря в лични и ще ти препратя адрес и телефон

Бебочето иска също, но тя пита и други дали искат като нали знаете директно от фирмата 39 лв, за три бройки излиза по 35-36 лв и от аптеките по 42 лв.

И пак пиша не съм дистрибутор, но живея срещу фирмата пък и в темата за хиперактивноста от фирмата си дадоха емайла, ако иска някой да пита нe o
Виж целия пост
# 7
Здравейте!И аз искам!Кажете кога и къде!
Виж целия пост
# 8
Анане фирмата е на Лагера. Значи Бебоче едно, Анане - две

 Кой още
Виж целия пост
# 9
Привет Дороти!
Знаеш че и аз искам, но тази седмица пътуваме за Русе и няма да мога да ти дам паричките Sad
Ако покупката се извърши след 1 седмица ме бройте.
Емия също искаше. Може да й пишете и питате дали все още е актуално желанието за покупка на добавката.

Виж целия пост
# 10
След като се навих,после се отказах ,сега пак съм се навила да го купя.Така че е актуално.
Мерси,Нанди!
Виж целия пост
# 11
В такъв случай стават 4 – Бебоче, Анане, Емия, Нанди.
Виж целия пост
# 12
Дороти, възможно ли е да питаш, за други градове изпращат ли - например да ми изпратят в Пловдив чрез наложен платеж и да си го получа Бустера и колко ще ми струва по този начин?
Или да си приготвям 50-чката да го взимам от тук..

Искам много да благодаря smile3525  тук на newsm51 Kezaja   bouquet за това, че ме запозна още преди 2 години за съществуването на ББустер.
Виж целия пост
# 13
Росониери, казаха, че 10 бр например хем евтино хем безплатно пътуване.

Мая пое ангажимента да ти го донесе, ако искаш. Просто сега се организираме. Иначе мога да питам аптека дистрибутор в Пловдив поне да е 42. Ти решаваш.
Виж целия пост
# 14
Дороти, благодаря. Включвайте ме в бройката тогава, ще се изплатя на Мая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия