"Цената на красотата" по БТВ!

  • 1 532
  • 19
Гледате ли?  http://btv.bg/special/?story=674

Виж целия пост
# 1
Мне...чакам От местопрестъплението по AXN... Що, какво има?
Виж целия пост
# 2
Нещо като пълня промяна ще е май  Thinking
Виж целия пост
# 3
Гледам го Peace
Виж целия пост
# 4
Гледам,но не съм очарована.Аз очаквах да е с български участнички-като "Пълна промяна",когато започне по "Нова тв".
Виж целия пост
# 5
фаза Финал и да се състезава заедно с останалите 12 финалистки за престижната титла Кралица на Красотата.
Виж целия пост
# 6
Гледала съм го. Правят операции на 2 жени във всяка серия и после, в зависимост от промените- психологически и физически, избират една, която да се яви на финала. Мисля ,че оставаха 10-12 жени на края  newsm78. Знам и коя спечелииии  smile3533
Реалитито се казва " The Swan" - не знам от къде го измислиха бг заглавието  newsm78
Виж целия пост
# 7
Гледам го от средата някъде, голяяяяяма тъпотия #Crazy, не знам дали ме дразни толкова самото предаване или прочувствените гласове на дубльорите?!?! Sick То бива нагласено и ревливо, ама прекаляват, сигурно се целят към аудитория под 12 и над 60... newsm78

А и е точно копие на Пълна промяна, но по-сълзливо...
Виж целия пост
# 8
Аз съм отчаяна... Те не трябва ли да са ужасно грозни за да ги изберат? И двете бяха по красиви и по слаби от мен. Е, едната не беше, ама... Уаааа... Обаче по хубави ги направиха от в Пълна Промяна. Мн бяха симпатични и двете накрая. Харесаха ми. В ПП ги състаряват много.
Виж целия пост
# 9
хванах го накрая и не разбрах почти нищо,но не ми се видя много интересно #Crazy
Виж целия пост
# 10
Ау, много страшно изглежда ..... как ги режат и преправят  Shocked
Виж целия пост
# 11
Не ме грабна нещо ThinkingИ много сълзливо,бее...
Но...не се знае,знае ли се WinkЩе гледам и ще се включвам в темата Grinning
Виж целия пост
# 12
Скучно беше  Thinking
Виж целия пост
# 13
Не съм о4арована,ску4но бе6е Crossing Arms............но ще го гледам  Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Да бях си пуснала да гледам някоя сапунка.........ефекта щеше да е същия. Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия