Унгарските пюрета Univer

  • 452
  • 4

Никой ли не ги купува, че няма нищо за тях във форума. До сега сме пробвали едно зеленчуково и едно рибно, много са добри. За плодовите нямам мнение, че не съм взимала от тях. Купила съм и едно с ементал и чакам с нетърпение да захраня със сирене, за да го дам – изглежда много добре. Пробвах доста неща преди да ги открия тези, че Ганчев не искам да давам, от Хаме съм доволна, но ми писна само от него, от Сънвал имам някои разочарования – доста гадни пюрета има, а и много ориз слагат на всичките, само към тези малките от 125 гр. нямам забележки, а ХИПП-а ми се струва необосновано скъп, освен за захранването. Да нe си помислите, че съм рекламен агент, просто споделям моя опит, за да може някой да се възползува от него.
Виж целия пост
# 1
здравей, а ти от софия ли си? може ли да ми кажеш къде ги кууваш, понеже аз живея в жк. емил марков и на около няма никъде.преди време имаше,но сега казват че вече няма внос.
Виж целия пост
# 2
Аз се обадих на Загато 8129998 и от там ми дадоха моб. тел. на едно момиче Мая и тя ми каза в кои магазинчета в моя квартал зарежда. Не съм й запазила мобилния обаче. Иначе съм в Дружба-2 и няма да ти е от полза да ти кажа в кои магазинчета ги продават.
Виж целия пост
# 3
какво значи загато? те ли внасят и от къде взе този телефон
Виж целия пост
# 4
Значи Загато е фирмата вносител,а адреса и е София ул."Живко Николов"14.тел. е същия.Съвсем случайно тази фирма се намира в нашия кв. Редута... и аз сега го видях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия