Кажете си мнението

  • 1 187
  • 10
Здравейте на всички .... имам един малък проблем и искам да се посъветвам с вас преди да си направя тест ако изобщо има смисъл.С приятеля ми го правихме на 8.02 ... и веднага след това ми дойде и то беше за 1 ден много слабо течение.. след това ми дойде на 16-ти и тогава всичко си беше наред.... на другиа месец ми дойде на 18 обаче преди да ми дойди стана нещо което до сега не се беше случвало... стана ми лошо повращаше ми се.. и така може ли да е станало нещо или по точно може ли да е цветна бременност ? какво мислите ? Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Последната менструация нормална ли ти беше? Ако да - какво те кара да мислиш, че може да си бременна?
Това, че ти се е повръщало преди нея нищо не значи. Simple Smile
И не разбрах - искаш ли да си бременна или не искаш?
Виж целия пост
# 2
Oх, аз ли нещо не схващам?  newsm78 Дошло ти е на 8 февруари, после на 16 същия месец- т.е. след 8 дни??!! И после на 18 следващия месец - т.е. март newsm78 newsm78?

Повръщането може да е от много неща, не само от бременност. Например развалена храна Sick.

След като ти е дошло на 18, както мислиш, ако се съмняваш за бременност с прокървяване, имаш 7 дни закъснение, и ако има нещо, един тест ще ти отчете.
Виж целия пост
# 3
Има повръщане без бременност, и бременност без повръщане. Каквото и да те притеснява, просто си направи един тест и няма да се тревожиш напразно
Виж целия пост
# 4
Има повръщане без бременност, и бременност без повръщане. Каквото и да те притеснява, просто си направи един тест и няма да се тревожиш напразно

Точно така. Най- добре "преслушай" теста, пък после умувай нататък.
Виж целия пост
# 5
Тест,направи си тест.
Виж целия пост
# 6
Направи тест, всичко е възможно.
Виж целия пост
# 7
Направи тест, всичко е възможно.
И аз съм ЗА тест! Peace
Успех Hug
Виж целия пост
# 8
Всичко  е възможно.най добре да се допиташ до генеколог,че и теста е несигурен.А предполагам,че знаеш,че много от признаците за бременност са едентични с тези когато ти идва.Тъйче които и каквото и да ти напише неможе да си сигурна.
Виж целия пост
# 9
Между 16.02 и 18.03 правили ли сте секс?Или ти си мислиш че си бременна още от 08.02?Но както те съветват момичетата просто си направи тест-това е най-лесното решение,за да се избавиш от съмненията.
Виж целия пост
# 10
Това момиче не е влизало тук от деня на регистрацията си  newsm78  newsm78  newsm78
Явно не му е било спешно  Thinking или е намерила решение сама Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия