Давали ли сте от пюретата на "Ам-Ам", обогатени с

  • 842
  • 14
... витамини - специално го носих на консултацията, да питам педиатърката, обаче моите като ревнаха от ваксината и аз се ошашках и забравих  Confused  Confused  Confused .
Та споделете, моля, ако сте давали.
Мерсим, предварително. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 1
Давам и много ги харесва.Чух че и другите майки са много доволни.Сега ги мешам е броколите и карафиола на семпер,защото и аз не бих ги хапнала без примес,толкова зле ми изглеждат и миришат.Но той си ги яде,въпреки,че плаче Simple Smile И педиатърката каза да ги давам.
Виж целия пост
# 2
аз на АМ-АМ давам само плодови/и обогатени и необогатени/ от време на време - много ги яде, особено тези, които имат банан:) зеленчуковите ми изглеждат гадно...но веднъж и дадох някакво и си го изяде с голям мерак:) бебешка и работа! Wink
Виж целия пост
# 3
Цитат на: agneshka
аз на АМ-АМ давам само плодови/и обогатени и необогатени/ от време на време - много ги яде, особено тези, които имат банан:) зеленчуковите ми изглеждат гадно...но веднъж и дадох някакво и си го изяде с голям мерак:) бебешка и работа! Wink

Аз не съм виждала красиво изглеждащо пюре Wink
Виж целия пост
# 4
Цитат на: biliana333
Цитат на: agneshka
аз на АМ-АМ давам само плодови/и обогатени и необогатени/ от време на време - много ги яде, особено тези, които имат банан:) зеленчуковите ми изглеждат гадно...но веднъж и дадох някакво и си го изяде с голям мерак:) бебешка и работа! Wink

Аз не съм виждала красиво изглеждащо пюре Wink


 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo
Виж целия пост
# 5
И аз съм давала само от плодовите - яде си ги. Не виждам разлика м/у обогатените и необогатените  Rolling Eyes , освен в цената Wink
Виж целия пост
# 6
Да, давала съм от самото начало обагатени.
Виж целия пост
# 7
И аз съм давала обогатени на "ам-ам", плодови обаче, много ги харесваше, особено едно с тиква, излапваше го за секунди. Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз мисля днес да му взема такива и ще му дам, не мисля че ще ги откаже, като знам как поглъща всичко Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Моя калпазанко ги яде с кеф. Зеленчуковите нещо не ми вдъхват много доверие. Във всичките има и плод.
Виж целия пост
# 10
Ама къде ги намирате тия пюретаааааа #Puppy dog  #Puppy dog  искам и аз да ги пробвам, обаче около плиска ги няма #Puppy dog
Виж целия пост
# 11
Използвам в момента много често от череша,праскова,шипка и изобщо от плодове ,които в момента ги няма в натурален вид.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: pandora
Ама къде ги намирате тия пюретаааааа #Puppy dog  #Puppy dog  искам и аз да ги пробвам, обаче около плиска ги няма #Puppy dog


Как да ги няма -във фантастико, а фантастико  има и от двете страни  - на плиска и на киното. мисля че и вБебелан има ама не съм сигурна, защото от там не съм купувала, но мисля че ги видях. питай гипърво по телефна. Но във Фантастико със сигурност има.
Виж целия пост
# 13
Госта съм аз.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Anonymous
Цитат на: pandora
Ама къде ги намирате тия пюретаааааа #Puppy dog  #Puppy dog  искам и аз да ги пробвам, обаче около плиска ги няма #Puppy dog


Как да ги няма -във фантастико, а фантастико  има и от двете страни  - на плиска и на киното. мисля че и вБебелан има ама не съм сигурна, защото от там не съм купувала, но мисля че ги видях. питай гипърво по телефна. Но във Фантастико със сигурност има.


Ох дано да си права. До нас има Фантастико, до ул. Шипченски проход, едно време имаше пюрета на Хип там, сега няма, дано има Ам-Ам. Иначе в Бебелан няма, редовно пазарувам от там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия