ГЪРНЕ-мисия невъзможна

  • 451
  • 6
 Rolling Eyes какво да ви кажа човека го мисли за игграчка Crazy
Отначало имаше попадения но сега стиска и на памперса хоп......готов,и не му пречи дори Confused,може са си играе наакан без проблем
Споделете опита си,има ли хитринки някакви които да приложа
мерси предварително Hug
Виж целия пост
# 1
според мен не е готов за гърне,но пусни търсачката.................има страшно много теми за гърнето!
Виж целия пост
# 2
Има много изписани теми по въпроса и няма да е лошо да си пуснес търсачката. Ще намериш много трикчета. Лично аз подканвах Сашо на всеки час да седи за малко на гърнето, като за целта използвах трейнинг гащи (като памперс, но с ластици отгоре, а не с лепенки). След около 2м. минахме само на памучни. Успех!
Виж целия пост
# 3
Цитат
според мен не е готов за гърне
той ще ти покаже сам кога е готов-през лятото е удобен момент за махане на памперси.когато решиш да го махаш ,го махай окончателно/без нощния/за да не се бърка детето.но може да не се притесняваш още-не сте чак толкова големи...  Grinning
Виж целия пост
# 4
Явно не му е сега момента.Опитай отново след някой друг месец.
Виж целия пост
# 5
Рано му е на детето явно. Прибери гърнето за известно време. Peace
Виж целия пост
# 6
Джули я уча от няколко дни.И на нея не и пречеше да стои напишана,но само след 2 дни почна да казва като се напиша,а след още 2 още като почне.И това е напредък.Иначе след сън с книжки,с играчки я задържам на гърнето,непременно пишка в него и е много горда като го види,казва си браво.Така че ако искаш продължавай,напредъка ще дойде.И аз се надявам скоро да казваме навреме вече Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия