Препоръчайте ми тигани, тенджери ...

  • 2 945
  • 31
Препоръчайте ми тигани, тенджери и всякакви необходими кухнениски посуди! Какво трябва да гледам и търся като купувам? Тефлон или алпака, или ... ? Изобщо ако може да обасните на един лаик по отношение на посудата, какво да си купи! Искам що годе качествени неща но не но прекалено висока цена - нещо в т.н. средна класа
Виж целия пост
# 1
ако си с печка без керамичен плот е все това...каквото си харесащ   bouquet
Виж целия пост
# 2
Тенджери на "Хром-Никел"-Силистра с двойно дъно, тигани на Tefal или Taurus/ само в Технополис ги продават/, чинии от Акропал или порцелан/ от Метро/. Това е от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Тенджери, тигани и всякаква кухненска посуда (без чинии) - Solingen! Няма по-качествена марка според мен.
Виж целия пост
# 4
Аз съм за Тефал Peace
Виж целия пост
# 5
Какви ли  не сме купували - всичко отиде в боклука. Откакто сме с Тефал, няма по-хубави за нас.  Peace Вярно, скъпички са, но парите си заслужават.
Виж целия пост
# 6
TEFAL  newsm10
Виж целия пост
# 7
Тефал или има едни от чугун с тефлоново покритие - немски - продават се в Технополис ( не помня марката каква им беше, с почти вечна гаранция), но са скъпички - около 80лв е една теджера Confused
Виж целия пост
# 8
Среден клас - Тефал!!!  Peace Иначе за мен няма по-добро от Цептер...ма скъпички!  Sad
Виж целия пост
# 9
тефал Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Тигани - само Тефал. Имам един дълбок с капак, който ползвам и за тенджера, и един обикновен плитък. Вършат ми страхотна работа.

ако си с печка без керамичен плот е все това...каквото си харесащ   bouquet

Това нещо не го разбрах.
Виж целия пост
# 11
Фислер  Peace
Виж целия пост
# 12
ZEPTER Peace
Виж целия пост
# 13
Избягвай с тефлоново покритие-токсично е!
Виж целия пост
# 14
ами за обикновени котлони стават всякакви дъна, т.е. всички тенджери. сега за керамичната печка сме с Фислер, супер са тенджерите - 5 струват 425 лева, незнам това за среден клас ли се води.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия