Как мърдаха вашите бебета?

  • 1 820
  • 48
Как мърдаха вашите бебета? Моето го усетих за първи път в 17та седмица и от тогава насам е хипер активно. Мърда постоянно през деня, иначе вечер спи и ме оставя на мира. Това нормално ли е? Имам чувството, че си прави някакви акробатични номера в корема ми  Rolling Eyes Иначе нямам никакви проблеми и не ме боли нищо.
Виж целия пост
# 1
Има много такива теми във форума. Лично моето беше хипер активно от петия месец до края.
Виж целия пост
# 2
аз я усетих в началото на 4 месец... и от тогава, буквално докато се роди, мн ме риташе Simple Smile , с тази разлика, че за нея нямаше ден и нощ, постоянно шаваше  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
И моя мишок много мърдаше.Започнах да го усещам някъде към 5 месец но не чак толкова.Към 7-8 месец положението направо се влоши. Mr. Green
Не се притеснявай нормално е.
Виж целия пост
# 4
А моята Вики беше много кротка докато беше вътре, само нежно ме поритваше Laughing
Ела сега да видиш за какво става въпрос  Twisted Evil Явно си наваксва..... Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И моето мърдаше почти през целия ден, а през нощта не съм го усещала
Виж целия пост
# 6
Моята дребосъчка я усетих в 20 г.с. и оттогава не се е спирала. Шава предимно вечер Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Моето бебе също е хипер активно. От петия месец до сега /в деветия съм/ не е спряло да шава. Понякога през
нощта толкова силно рита, че се стряскам и се събуждам от него, но като си сложа ръката върху корема
спира моментално и се умирява.
Виж целия пост
# 8
Аз го усетих доста рано за първескиня-в 17 г.с. и беше доста активен докрая
Виж целия пост
# 9
Усетих го рано,около началото на 5 месец.Нещо като потрепване и гъделичкане.Мислех,че ще е само това,но елате вижте сега какво става.Имам чувството,че всички виждат как корема ми се мести от ляво на дясно.Рита та се къса.Ритливко ще да е,ама му се радвам.
Виж целия пост
# 10
Аз моето усещам рядко и много лекичко  Confused и даже се учудвам защо е така?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Не си спомням в коя седмица го усетих,знам обаче чев 8-9м съм се събуждала с натъртени ребра все едно ме бяха били през нощта!През деня не беше толкова активна,но мъжът ми се е събужал и ми разказаше какво е правил корема ми през нощта-откъде се издувал накъде се местил и др....
Виж целия пост
# 12
Голямата ми избиваше карантиите, а малката едва я усещах. Даже се бях притеснила дали всичко е наред с нея. Обаче си се роди съвсем нормално бебенце. Каквито бяха в корема такива са и след като се родиха.
Виж целия пост
# 13
По цял ден риташе,мърдаше и щурееше в корема ми все едно е само за нея.През нощта спеше.......
То всъщност и сега е същото  Grinning
Виж целия пост
# 14
Моята Ева беше доста кротичка в корема ми. Риташе предимно вечер, за около час-два. Никога не ме е будила с ритници нощем например.
Накрая, когато нямаше много мегдан за движение, ми разказа играта, петичките й целеха точно черния ми дроб и десния ми бъбрек. Как ме болеше само  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия