Какво стана с Файв Старс

  • 2 722
  • 20
Някой знае ли с какво се занимават сега Светльо, Надя, Владо, Лора и Любена от Файв Старс?
Виж целия пост
# 1
Светльо го засичаме из Библиотека, злите езици говорят, че си губи времето и нищо не прави....

Лора направи група или пее в група, незнам кое е по - правилното


За другите незнам.....
Виж целия пост
# 2
Вчера четох в Труд интервю на Евгени Димитров и там имаше зададен въпрос за албума на Светльо. Отговорът му беше, че той просто още не си е записал албума, защото имал "особено" разбиране за музиката.
Долу-горе това е.
Виж целия пост
# 3
А Трифонов не издаде ли диск с песните им. И изобщо, някой от 5-та и екипите им,  видя ли пари от това?
Виж целия пост
# 4
А има диск с песните им, аз го имам.
Виж целия пост
# 5
Като чуя 5 старс и веднага се сещам за: "Бай Торбалан..."  Joy
Виж целия пост
# 6
Като чуя 5 старс и веднага се сещам за: "Бай Торбалан..."  Joy
Култово парче  Laughing
Виж целия пост
# 7
Слави им даде шанс с предаването, но нещо те не успяха да се продадат добре.
Виж целия пост
# 8
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.
Виж целия пост
# 9
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

Винаги съм се чудила на хора, които хем не знаят за какво иде реч, хем дават мнение  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
За съжаление талантливите хора в България(не всички за малка радост) залязват преди да изгреят.
Виж целия пост
# 11
За съжаление талантливите хора в България(не всички за малка радост) залязват преди да изгреят.

Не всеки, който може да пее добре е талантлив артист.
И не всеки таланлив и успешен артист може да пее добре.
Виж целия пост
# 12
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

Винаги съм се чудила на хора, които хем не знаят за какво иде реч, хем дават мнение  Mr. Green
Защо пък да не давам мнение? Отговорът ми е ИРОНИЧЕН. Все пак няма как да го разбереш по тона ми, нали?
Виж целия пост
# 13
Незнам какво е станало, но не ми липсват изобщо...никога не са ми харесвали..бррр Crazy
Виж целия пост
# 14
Много ми беше тъпо тяхното предаване или там как да го нарека...?!
Мисля, че нямаше никакъв рейтинг, сигурно затова са го махнали. Слави не си губи времето. Или пък може би се е опитал само да ги "пласира", пък след това да се оправят по сами.

Винаги съм се чудила на хора, които хем не знаят за какво иде реч, хем дават мнение  Mr. Green
Защо пък да не давам мнение? Отговорът ми е ИРОНИЧЕН. Все пак няма как да го разбереш по тона ми, нали?
newsm78 newsm78 newsm78
Кое точно иронизираш, не можах да разбера?
И що крещиш? Това ли ти е тона?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия